Bulharsko – Gruzie 19:1 (kon.) | KLDR – Hongkong 12:2 (kon.) | Lucembursko – SAE 8:1 (kon.)
Lucembursko
8:1 (4:0, 4:0, 0:1)
Spojené arabské emiráty
Středa 09.04.2014, 19:30 • Patinoire Kockelscheuer, Luxembourg • Mistrovství světa - III. A Divize

To je ode mě z tohoto utkání pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen hokejového) Onlajnu, na počtenou! (21:55:34)

Počet vyhraných vhazování: 42-35
    Branky a nahrávky: 9. Backes, 12. Eriksson, 17. Scheier, 19. R. Scheier (Houdremont, B. Welter), 27. Houdremont (Gronlund), 31. Houdremont (Beran, Waltener), 31. Beran (Welter, Waltener), 40. Welter (Houdremont) – 44. O. Al Shamisi
    Rozhodčí: Kneževič (CRO) – Cui (CHN), Palkovi (HUN)
    Diváci: 850

V poslední periodě jsme měli k vidění především vyloučení než branky. I když jedna branka přeci jen padla a to z hole Omara Al Shamisiho, který pro svůj národní tým zařídil aspoň jeden čestný gól, navíc vstřelený v početní výhodě. Ve třetí třetině jsme se stali svědky neuvěřitelné věci a to 11 vyloučení za celou třetinu. Na trestné lavici se, jak jinak, než střídali obě mužstva. I kvůli tomuto faktu dnes Lucembursko jasně přehrálo soupeře z jihozápadního kouta Asie v poměru 8:1.

60:00

59:00
    Dnešní utkání sleduje 850 diváků.

58:43
    Své poslední dvě minuty v dnešním zápase si na vlastní bedra připisuje Mubarak Al Mazrouei, jehož držení protihráče neuniklo očím hlavního sudího.

57:38
    Domácí v plném počtu. Snad už se do konce zápasu vylučovat nebude.

55:38
    Rozhodčí to dnes musejí mít velmi obtížné. Další dvě minuty si jde odpykat Steven Minden, který se provinil sekáním.

54:45
    Také hosté v plném počtu, uvidíme, na jak dlouho.

54:39
    Lucembursko v plném počtu.

52:45
    Vyloučení jak jinak než i na straně Arabů. Vyloučen je Omar Al Shamisi na 2 minuty za hrubost.

52:39
    Třetí třetina je ve znamení neustálých vyloučení. Na straně domácích si jde odpočinout Thierry Holtzem na 2 minuty za držení hole.

49:38
    Hosté budou dvě sekundy hrát znovu v dvojnásobné početní nevýhodě. Za držení soupeře si jde dvouminutový trest odsedět Yahya Al Jneibi.

49:30

47:40
    V trendu vylučování pokračujeme i nadále. Hostující kapitán, Juma Al Dhaheri, je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

47:30
    Tentokrát jsou to domácí, kteří míří si na 2 minuty odpočinout. Za faul kolenem je vyloučen Marcus Eriksson.