Slovensko – Rakousko 3:4 (0:1 po s.n.) | Norsko – Francie 4:1 (kon.) | Česko – Dánsko 5:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
Slovensko
3:4 (1:1, 2:0, 0:2 - 0:0)
Rakousko
Sobota 12.04.2014, 13:00 • MEO Aréna • Mistrovství světa žen - 1. divize, sk. A

63:38
    Teď si zahrají přesilovou hru hráčky z Rakouska. Denisa Láliková (SVK) 2 minuty za podražení.

60:50
    Tamara Grascherová (AUT) 2 minuty za nedovolené bránění.

56:54
    Přesně minutu a 48 vteřin bude trvat dvojnásobná početní výhoda Rakouska. Potrestána je Martina Veličková (SVK) na 2 minuty za hákování.

56:42
    Slovenky si ale častými vyloučeními koledují o vyrovnávací branku. Livia Lučová (SVK) 2 minuty za hru tělem.

54:26
    Je tu další přesilová hra pro Rakousko. Livia Lučová (SVK) 2 minuty za krosček.

52:00
    Další šance pro hráčky Rakouska k tomu, aby vyrovnaly stav zápasu. Za katr už putuje Mária Herichová (SVK) 2 minuty za držení protihráčky.

47:31
    Lenka Sroková (SVK) 2 minuty za hákování. Rakušanky budou hrát 52 vteřin přesilovou hru pěti proti třem.

46:23
    A je tu veliká šance pro hráčky z Rakouska. Vyrovnání mají na dostřel jediné branky a ještě si zahrají početní výhodu. Martina Veličková (SVK) 2 minuty podražení.

30:59
    Iveta Klimašová (SVK) 2 minuty za hru tělem. Je tu veliká šance pro hráčky Rakouska zkorigovat stav zápasu.

24:50
    Slovenky budou mít výhodu přesilové hry. Za hru tělem je potrestána dvěma minutami Charlotte Wittichová (AUT)

22:26
    Slovenky se sotva ubránily a čeká je další hra ve čtyřech. Mária Herichová (SVK) 2 minuty za hru tělem v ženském hokeji.

20:16
    Je tu výhoda přesilové hry pro hráčky Rakouska. Barbora Kežmarská (SVK) 2 minuty za nedovolené bránění.

12:38
    Petra Pravlíková (SVK) 2 minuty za vysokou hůl. Chvilinku se bude hrát 4na4 a poté začne přesilovka Rakouska.

10:47
    Slovenky budou mít výhodu přesilové hry pěti proti čtyřem. Na lavici hříšnic už putuje Anna Schneiderová (AUT) 2 minuty za hákování.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 5. Gápová (Lúčová), 26. Ihnaťová (Sroková), 27. Mikesková (Lalíková) – 18. Beiterová Schwarzlerová (Altmannová, Schneiderová), 46. Meixnerová (Altmannová), 60. Brunnerová (Altmannová), rozh. náj. Beiterová Schwarzlerová

Slovensko: Budajová (Kiapešová) – Raková, Lučová, Klimašová, Lalíková, Žitňanská, Ihnaťová, Turcsanyiová – Sroková, Gápová "A", Kežmarská "A" – Mišková, Veličková "C", Mikesková – Herichová, Jurčová, Pravlíková
    Rakousko: Marchhartová (Hornichová) – Wittichová, Hyblerová "A", Fazokasová, Grascherová, Schneiderová, Kainbergerová, Hausenbergerová – Meixnerová "A", Beiterová Schwarzlerová, Altmannová "C" – Hanserová, Weberová, Kantorová "A" – Vlceková, Volggerová, Ullrichová – Brunnerová, Lopezová

Rozhodčí: Glennová (USA) – Inoueová (JPN), Visalaová (FIN)