Washington – Chicago 4:0 (kon.) | Detroit – Carolina 1:2 (kon.) | Tampa – Columbus 3:2 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 2:3 (1:3 po s.n.) | Dallas – St. Louis 3:0 (kon.) | Calgary – Winnipeg 3:5 (kon.)
San Jose – Colorado 5:1 (kon.) | Boston – Buffalo 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 3:4 (po pr.)
Detroit Red Wings
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Carolina Hurricanes
Sobota 12.04.2014, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

To je ode mě z tohoto utkání pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen hokejového) Onlajnu, na počtenou! (04:08:42)

Vyhraná vhazování: 23-27

Třetí třetinu sice ovládli hráči Detroitu, dokonce se jim povedlo vstřelit jednu branku zásluhou Sheahana ve 45. minutě, ale víc branek už jim ale Ward přidat nedovolil. Kdyby dnes domácí hráči proměňovali všechny své vyložené šance, mohli vyhrát jednoznačným způsobem, ale na kdyby se v žádném sportu nehraje. Carolina si tak připisuje dva body do tabulky, i když jsou hosté bez šancí na postup. Naopak Detroit se podívá do play-off.

60:00

59:59
    Posledních 8 setin sekundy. Vhazování před bránou Caroliny.

59:01
    Hosty ale drží dnes skvělý Ward, který vychytal dvě šance, nejprve střelu Kronwalla, poté střelu Alfredssona.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:47
    Domácí to zkoušejí bez brankáře, v šesti hráčích v poli.

58:47
    Oddechový čas pro Detroit Red Wings.

57:24
    Detroit v plném počtu. Hosté v přesilové hře ani jednou neohrozili bránu Detroitu.

55:24
    Domácí si zahrají oslabení. 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě si jde odpykat Nyquist.

51:39
    Helm je dalším z domácích ostrostřelců. který si vylámal zuby na Wardovi, i když byl v samostatném úniku.

50:29
    Ward zabránil dalším perfektním semaforem puku v cestě za jeho záda po střele Abdelkadera.

49:20
    Zajímavé je se podívat na střely ve třetí třetině, na které vede Detroit jasně 6:0.

46:35
    Daniel Alfredsson měl na holi vyrovnávací branku, ale jeho střelu se povedlo Wardovi zlikvidovat.

43:43
    Detroit právě vstřelil branku!
    Využitá přesilová hra! Tento přesilovkový gól připravila Slovenská dvojice ve službách Detroitu. Jurčo vystřelil o mantinel touš na Warda, před kterým ještě stačil změnit směr dráhy puku tečí RILEY SHEAHAN. Asistence: Tomáš Jurčo, Tomáš Tatar

42:58
    Carolina je potrestána za svoji špatnou hru. Jay Harrison je vyloučen na 2 minuty za sekání.

40:01

Třetí třetina začne přibližně ve 3:21.

Josef Cestr

Branky a nahrávky: 44. Sheahan (Jurčo, Tatar) – 9. Lindholm (Loktionov, Harrison), 19. Tlustý (Staal, Faulk)

Detroit Red Wings: Ward (Chudobin) – Smith, Kronwall (A), DeKeyser, Quincey, Lashoff, Kindl – Franzen (A), Datsjuk (A), Abdelkader – Tatar, Sheahan, Nyquist – Alfredsson, Legwand, Helm – Jurčo, Glendening, Miller
    Trenér: Babcock

Carolina Hurricanes: Howard (Mrázek) – Hainsey, Faulk, Liles, Bellemore, Komisarek, Harrison – Boychuk, E. Staal (C), Tlustý – Dwyer, J. Staal (A), Gerbe – Lindholm, Nash, Skinner – Loktionov, Malhotra (A), Bowman
    Trenér: Muller

Rozhodčí: Eric Furlatt, Jean Hebert – Mark Shewchyk, Bryan Pancich