Kladno – Most 3:1 (kon.) | Vlašim – Jihlava 3:1 (kon.) | Letohrad – Ústí n/L 1:3 (kon.)
Karviná – Třinec 2:1 (kon.) | Pardubice – Plzeň 5:3 (kon.) | Kert Park Praha – Hr. Králové 2:4 (kon.)

Vlašim právě vstřelila branku!
    Hosté rozehráli míček do útoku, kde o něj přišli a v následném náporu Vlašimi směrem dopředu se prosazuje JAN STŘECHA. Asistence: Wróbel.

44:13
    Hosté řišli o míček, ale Wróbel jej do sítě nedokázal dopravit. Vlašim však podržela míček v rohu hřiště.

43:56
    Hosté to zkusí v šesti hráčích.

43:56
    Oddechový čas pro hosty.

42:49
    Průchova střela končí v lapačce Humlíčka.

41:59
    Bartejs se po zákroku u mantinelu jen těžce zvedá ze hřiště.

41:46
    Šance na obou strách, ale jak Straka, tak Humlíček na druhé straně předvedli dobré zákroky!

40:34
    Hosté přestáli svá oslabení bez vážnějšího ohrožení jejich branky a stav je stále 2:1. Poslední minuty zápasu budou ještě zajímavé.

39:49
    Hosté ve čtyřech.

39:30
    Dvakrát za sebou posunutá brána a vhazuje se před jihlavskou bránou.

39:07
    Dušek z úhlu netrefuje míček! Vlašim obléhá branku Vlašimi.

38:34
    A hosté jdou do tří. Homola jde za svým spoluhráčem na tretsnou lavici.

37:49
    Miroslav Třetina se provinil proti pravidlům a jde si sednout na trestnou lavici.

36:00
    Vlašim už nemá převahu a hosté se kontaktním gólem dostali do hry a zbytek zápasu bude ještě dramatický. Zatím se hraje mezi oběma brankami bez vážnějších šancí.

34:30
    A jihlavští to zkouší znovu. Tentokrát si domácí obrana v čele s brankářem Strakou poradila.

33:23
    Jihlava právě vstřelila branku!
    A vše je jinak. Z ojedinělé šance udeřilo, když chyby v domácí rozerávce využil ŠTĚPÁN BRÁZDA. Asistence: Miroslav Třetina.

32:00
    Domácí drží míček časteji na svých hokejkách a jejich dvoubrankový náskok zdá se býti zatím ničím neohrožen.

30:23
    Jan Střecha krásně vysla míček nabíhajícímu spoluhráči k mantinelu a sám si jej vyžádal na zpět, ale před brankou soupeře se prosadit nedokázal.

Jiří Paýr

Branky a nahrávky: 13. Blažek (Wróbel), 27. Slanina (Blažek, Juráček), 45. Střecha (Wróbel) – 34. Brázda (Třetina)

HBT Vlašim: Straka (Šupík) – Blažek, Čičatka M., Špale, Nýdl, Střeska, Gärtner – Topolánek, Burda, Průcha, Střecha, Bartejs, Konečný, Dušek, Wróbel, Herwig, Juráček, Šindelář, Horák, Slanina.
    SK Jihlava: Humlíček (Ježek) – Homola, Blaško, Šerý, Šmíd, Gregor, Zelený – Brázda, Danko, Třetina, Fiala, Smutný, Jobák, Matějka, Kučera, Trávník, Javorka.

Rozhodčí: Kettner, Záhora