KRC Genk
2:2 (1:1)
Standard Lutych
Neděle 13.04.2014, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Je konec dnešního zápasu a ani jeden z týmů neodchází jako vítěz. Hosté sice hráli od 38. minuty v deseti, ale i tak se nebáli hrát dopředu a svého soupeře mockrát drželi zavřeného na jejich polovině. I do druhé půle vstoupil Standard lépe, v 50 minutě se trefil Batshuayi. Domácí se ale po chvíli probrali a v 59. minutě srovnal na 2:2 Schrijvers. Zbytek zápasu se hra hodně kouskovala, ale i tak byl lepším týmem Genk, ale gól již nevstřelil. Remíza je tedy zasloužená. Dnes je to ode mě vše, někdy zase na shledanou. (19:56:49)

90+2
    Mboyo fauluje a Kawashima posílá dlouhý pas na polovinu soupeře.

90
    Masika se dral dopředu a byl faulovaný, domácí v útoku ještě zůstanou.

87
    Masikův centr hlavou stečoval Mboyo, Kawashima se pěkně proletěl, ale naštěstí pro něj balón do brány nesměřoval.

86
    Mujangi Bia přenechal Ben Haimovi, který ale střílel už pod velkým úhlem a bránu se mu zasáhnout nepodařilo.

84
    Jako poslední předčasně končí Schrijvers a na závěr utkání nastupuje Masika.

81
    Mujangi Bia se dostal ke střele levačkou a vysunutého Kotelese se snažil přehodit, jeho pokus skončil na břevně.

79
    Schrijvers se snažil vybojovat míč, ale ve výskoku neměl proti dvěma bránícím Lutyšanům šanci.

75
    Domácí podruhé střídají, na hřišti už není Camus, ale Mboyo.

75
    Koulibaly dával Gerkensovi, ten si dokázal obehrát svého soupeře a dopředu rozběhl Schrijverse, který byl bohužel pro domácí v ofsajdu.

73
    Kombinace mezi Vossenem a Schrijversem skončila faulem druhého jmenovaného, rozehrávají tak hosté.

70
    Máme tu poslední změnu na lavičce hostů, ze hřiště odchází Bulot a do hry se zapojí Mujangi Bia.

68
    Vossenova střela skončila v náruči gólmana Standardu.

65
    Na změnu v sestavé odpovídají i hosté, dolů míří Ezekiel, na jehož místo nastoupí Cissé

64
    Domácí střídají, hřiště opustil Buffel a nahradil ho Cissé.

59
    Genk právě vstřelil branku!
    Koulibaly dostal míč na pravou stranu, hlavou ho posunul do středu vápna, kde stál SIEBE SCHRIJVERS, který hlavou dokázal Kawashimu překonat.

57
    Domácí se z inkasované branky jen ztěží vzpamatovávají, hosté jim moc příležitostí k útoku nedávají.