Alkmaar – Nijmegen 1:1 (kon.) | Utrecht – Heracles 2:1 (kon.) | Waalwijk – Zwolle 0:0 (kon.)
Ajax – Den Haag 3:2 (kon.) | Eindhoven – Feyenoord 0:2 (kon.)
PSV Eindhoven
0:2 (0:1)
Feyenoord Rotterdam
Neděle 13.04.2014, 16:30 • Philips Stadion • Nizozemská Eredivisie

Tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (18:22:10)

Mohli jsme vidět velicie zajímavý zápas, který ovládli hosté a vítězí 2:0 a připisují si důležité tři body do tabulky. V prvním poločase bylo k vidění více šancí než ve druhém, kde se hráči spíše faulovali. Branky vstřelili v prvním poločase Mathijsen a ve druhém Janmmat.

90+2
    Tak ještě jedna velká příležitost domácích, kteří si vypracovali dvě možnosti ke střele, ale pokaždé to řešili přihrávkou a o míč přišli.

90+1
    Janmaat se snažil obejít v jeden na jednoho Brumu, ale ten mu to však nedovolil.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

89
    Hosté ještě na závěr zápasu zahrívali přímý kop, který končí ale na kopačkách obrany a ta jej následné odkopává.

88
    Domácí mohli snížit na rozdíl jedné branky, ale ve vápně přetlačil de Vrij Narsigha a ten nemohl plnohodnotně vystřelit a střela šla mimo.

86
    HOsté zahrávali přímý kop z třiceti metrů a nechybělo moc, aby skončil v brance!

83
    Domácí se snaží seč jim síly stačí, ale obrana hostů jim nic nedovoluje.

81
    Z rohu žádná šance nebyla, obrana míč odkopla do bezpečí.

81
    Další šance hostů. Střelu však Zoet vyrazil, ale hosté budou zahrávat roh.

79
    Domácí zahrávali rohový kop, ale obrana míč odvrací. Obrana hostů dnes pracuje na jedničku. Zatím neměla žádné větší zaváhání.

76
    Žlutou kartu dostává Arias.

76
    Feyenoord právě vstřelil branku!
    Krásná střela! Po centru před brankáře někdo odkopnul míč před vápno, kde stál dobře postavený DARYL JANMAAR, který vymetl pavučinku v pravém horním rohu. Brankář byl úplně bez šance.

75
    Domácí se zatím moc k vyrování nemají. Zajímají je spíše hráči.

73
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Schaken, přichází Boetius.

71
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Maher, přichází Narsigh.

70
    Schaken už byl připravený běžet sám na brankáře, ale bohužel se jednalo o ofsajd.