Liverpool – Manchester City 3:2 (kon.) | Swansea – Chelsea 0:1 (kon.)
Liverpool FC
3:2 (2:0)
Manchester City
Neděle 13.04.2014, 14:37 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League

Pro dnešek je to ode mě vše. Již za pár minut ale nezapomeňte sledovat utkání mezi Swansea a Chelsea, která se bude chtít dotáhnout na vedoucí Liverpool. Příjemnou zábavu Vám přeje komentátor Tomáš Reiner! Na shledanou. (16:34:52)

Liverpool poráží na Anfield ve veledůležitém zápase Manchester City, nad kterým vedl po brankách Sterlinga a Škrtela po poločase už 2:0. Citizens však ve druhém poločase zabrali a zásluhou Silvy a vlastního gólu Johnsona dokázali vyrovnat na 2:2. Rozhodnout poté mohl Džeko, jenže svou šanci neproměnil a na druhé straně přišel trest. Kompany nedokázal odkopnout míč a jeho chybu dokonale potrestal Coutinho. Reds si upevňují pozici na čele Barclays Premier League a již za několik dní ho čeká další těžký souboj proti Chelsea. Konečný výsledek. Liverpool 3 Manchester City 2.

90+5
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Raheem Sterling, přichází Lucas Leiva.

90+4
    Jordan Henderson šel do souboje se Samirem Nasrim oběma nohama napřed a poté zaslouženě uviděl červenou kartu.

90+3
    Červenou kartu dostává Jordan Henderson (Liverpool FC).

90+3
    Milner poslal do šestnáctky dobrý centr, na který si naskakoval Demichelis, do zakončení se ale obránce City nedostal.

90+2
    Manchester City neprohrál posledních 10 zápasů na hřišti soupeře, dnes ale zřejmě jeho série skončí.

90+1
    Nasri rozehrál po zákroku Škrtela rohový kop, jeho následný centr ale našel pouze náruč připraveného Mignoleta.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu bylo nastaveno 5 minut.

90
    Zabaleta upadl v pokutovém území, penalta se ale opět nepískala.

90
    Dnešní utkání mezi Liverpoolem a Manchesterem City sleduje na Anfield 44601 diváků.

89
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Coutinho, přichází Victor Moses.

89
    Sterling hledal kolmou přihrávkou Suareze a našel ho, útočník Reds se ale ocitl v ofsajdu.

88
    Blíží se samotný závěr zápasu, který zřejmě rozhodne zbytečná chyba Vincenta Kompanyho.

87
    DRŽENÍ MÍČE: Liverpool 48% Manchester City 52%

87
    Samir Nasri posílal na zadní tyč dobrý centr, do bezpečí ho ale vyboxoval pozorný Mignolet.

86
    Zabaleta byl na pravém křídle faulován Coutihnem a Manchester City bude zahrávat standardní situaci.

86
    Demichelis hledal Fernandinha, jeho přihrávka ale byla nepřesná a skončila pouze u Flanagana.

Tomáš Reiner

Branky: 6. Sterling (Suárez), 26. Škrtel (Gerrard), 78. Coutinho – 57. Silva (Milner), 63. Johnson (vla.)

Karty:   5. Suárez (LIV) – 21. García (MAC), 45+1. Fernandinho (MAC), 78. Zabaleta (MAC)   90+3. Henderson (LIV)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:4.
    Liverpool FC: Mignolet – Johnson, Škrtel, Sakho, Flanagan – Henderson, Gerrard (C), Coutinho (89. Moses) – Sterling (90+5. Leiva), Suárez, Sturridge (66. Allen).
    Náhradníci: Jones – Touré, Agger, Leiva, Allen, Aspas, Moses.

Manchester City: Hart – Zabaleta, Kompany (C), Demichelis, Clichy – Navas (50. Milner), Touré (19. García), Silva, Fernandinho, Nasri – Džeko (68. Agüero).
    Náhradníci: Pantilimon – Lescott, Kolarov, Milner, García, Negredo, Agüero.

Rozhodčí: Mark Clattenburg. Asistenti: G. Beswick, D. Cann. Čtvrtý rozhodčí: Lee Mason

Diváci: 44601