Bologna – Parma 1:1 (kon.) | Livorno – Chievo 2:4 (kon.) | Hellas Verona – Fiorentina 3:5 (kon.)
Turín – Janov 2:1 (kon.) | Sampdoria – Inter 0:4 (kon.) | Neapol – Lazio 4:2 (kon.)
AC Milán – Catania 1:0 (kon.)
UC Sampdoria
0:4 (0:1)
Inter Milán
Neděle 13.04.2014, 15:00 • Stadio Luigi Ferraris • Italská Serie A

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji vám příjemný zbytek dne a zase u nějakého dalšího online přenosu na shledanou. (16:53:28)

Utkání je u konce. Inter Milán dokonale využil oslabení domácích a ve druhém poločase postupně třemi brankami upravil skóre na konečných 0:4. Zápas však rozhodla hlavně první půle, kdy domácí za stavu 0:1 neproměnili penaltu a následně se nechali zbytečně vyloučit Eder.

90+2
    Oba týmy už spíše jen čekají na konečný hvizd rozhodčího.

90+1
    Rozhodčí Paolo Valeri nastavuje dvě minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    Nyní však přišla kolmice do pokutového území, kterou musela domácí obrana odvracet před dotírajícím Palaciem.

89
    Inter kombinuje na vlastní polovině a nikam se nežene.

88
    Zápas se už opravdu dohrává v poklidném tempu a hráči Interu si vychutnávají doslova každý dotyk s míčem.

87
    O chvíli později se už do protiútoku žene Inter.

87
    Standardku domácích rozehraje Lombardo.

85
    D'Ambrosio našel ve vápně Milita, jehož střela však mířila hodně nad.

84
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Angelo Palombo, přichází Mattia Lombardo, který si dnes odbude svůj debut v Serii A.

84
    Domácí Námořníci teď do kombinace na vlastní polovině hojně zapojují i vlastního brankáře.

83
    I tentokrát si však obrana Interu se situací poradila.

82
    Po odvráceném rohovém kopu domácích bude vzápětí následovat další.

80
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Mateo Kovačić, přichází Diego Milito.

79
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Vzápětí však Inter zasazuje čtvrtý úder! RODRIGO PALACIO si skvěle narazil se střídajícím Álvarezem, čímž se dostal za domácí obranu a následně neomylně uklidil míč k zadní tyči Da Costovy brány.

77
    Utkání v posledních minutách poněkud ztrácí své tempo. Sampdorii chybějí síly a vyloučený Eder, zatímco Inter je spokojen s výsledkem a také se nikam nežene.

76
    A na hřišti se i nadále žlutí. Potrestaným je v tomto případě domácí Krstičić, opět za poměrně zbytečný faul ve středu hrací plochy.

Martin Švejkar

Branky: 13. Icardi (Palacio), 61. Samuel (Hernanes), 63. Icardi (Palacio), 79. Palacio (Álvarez)

Karty:   15. Costa (SMD), 20. Eder (SMD), 39. Soriano (SMD), 73. Gastaldello (SMD), 76. Krstičić (SMD) – 13. Icardi (INM), 20. Samuel (INM), 28. Ranocchia (INM)   20. Eder (SMD)

Neproměněná penalta: 18. López (SMD), brankář Handanovič zneškodnil

UC Sampdoria: Da Costa – De Silvestri, Mustafi, Gastaldello, Regini – Soriano, Palombo (C) (84. Lombardo), Obiang (58. Krstičić) – Sansone (67. Okaka), López, Eder.
    Náhradníci: Fiorillo – Costa, Salamon, Fornasier, Renan, Rodríguez, Krstičić, Wszolek, Bjarnason, Sestu, Okaka, Lombardo.

Inter Milán: Handanovič – Ranocchia, Samuel, Rolando – D'Ambrosio, Hernanes (75. Taïder), Cambiasso (C), Kovačić (80. Milito), Nagatomo – Icardi (68. Álvarez), Palacio.
    Náhradníci: Castellazzi, Carrizo – Zanetti, Andreolli, Campagnaro, Álvarez, Guarín, Kuzmanović, Botta, Taïder, Milito.

Rozhodčí: Paolo Valeri