Plzeň – Příbram 1:1 (kon.) | Liberec – Sparta 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Teplice 1:1 (kon.)
Ostrava – Bohemians 1905 3:2 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 1:1 (kon.) | Brno – Slovácko 1:0 (kon.)
Varnsdorf – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Táborsko – Jablonec 0:3 (kon.) | Pardubice – Třinec 3:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (1:0)
FC Hradec Králové
Pondělí 28.04.2014, 15:00Juniorská liga

To je z mé strany vše, hezký den. (16:55:34)

Je dobojováno. Sledovali jsme zápas, ve kterém byla Jihlava aktivnější a do 81. minuty vedla 1:0, jenže pak Hradec udeřil po rychlé akci a protože žádná další branka nepadla, tak utkání skončilo nerozhodně 1:1.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Domácí se stále tlačí dopředu, ale Hradec odolává a drží cennou remízu.

87
    Jeden z domácích hráčů se po rychlé akci dostal ke střele, ale Jehlička si s jeho pokusem poradil.

85
    Oba celky se tlačí dopředu a snaží se rozhodnout tento duel, ale zatím se to ani jednomu nedaří.

83
    Ale z šestého rohu nic nebylo a stav zápasu se tentokrát nemění.

82
    Hosté ožili a hned vybojoval rohový kop.

81
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Tak to je velká rána pro domácí celek, protože hosté se vydali do rychlého brejku, který přesně zakončil RICHARD JUKL.

80
    Je před námi posledních deset minutek a dá se očekávat, že konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.

78
    Opět se hra je na polovině Hradce Králové, který se ale velmi dobře brání.

76
    Po bleskové akci se ale ke střele dostal jeden z domácích hráčů, jenže branku Hradce netrefil.

75
    Hosté začínají více útočit a snaží se o vyrovnaní, ale zatím nevymysleli vůbec nic.

73
    Do další šance se dostal Jukl, ale jeho parádní střelu zlikvidoval ještě lepším zákrokem skvělý Jehlička!

71
    Duba se dostal ke střele z vápna, ale branku hostujícího celku jen těsně minul!

69
    Ale ani z tohoto rohu hostující borci nic nevytěžili a stále tedy prohrávají o jeden gól.

68
    Po delší době se dopředu vydal i Hradec a vybojoval pátý rohový kop.

66
    Fulnek se dostal ke střele, ale Jehlička jeho ránu takovým hokejovým zákrokem zlikvidoval.