Plzeň – Příbram 1:1 (kon.) | Liberec – Sparta 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Teplice 1:1 (kon.)
Ostrava – Bohemians 1905 3:2 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 1:1 (kon.) | Brno – Slovácko 1:0 (kon.)
Varnsdorf – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Táborsko – Jablonec 0:3 (kon.) | Pardubice – Třinec 3:2 (kon.)
FK Pardubice
3:2 (1:2)
FK Třinec
Pondělí 28.04.2014, 17:00 • Pod Vinicí, Pardubice • Juniorská liga

Pardubice oslavují, protože díky parádnímu obratu z 0:2 na 3:2 vyválčily první vítězství od 12. srpna! Zároveň domácí zlomili sérii 17 zápasů, ve kterých prohráli. Třinečtí jsou hodně zklamaní, v prvním poločase byli lepší, ale nakonec odjíždějí s prázdnou. Dvě branky Dediče byly málo, hrdina Pardubic Růžička v nastavení druhé půle rozjásal domácí. A to byl na hřišti sotva tři minuty. To je z Pardubic vše, hezký zbytek dne. (18:54:40)

90+1
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Neuvěřitelný závěr Pardubic. Domácí postupovali ve dvou proti jednomu, už se zdálo, že Křivka celou akci překombinoval, ale pak míč přenechal JIŘÍMU RŮŽICKOVI a ten bombou z vápna strhl vedení na stranu Pardubic. Mladý záložník po třech minutách na hřišti rozhoduje.

88
    Jiří Růžička na poslední minuty vystřídal Vojtěcha Krejčího.

88
    Třinec znovu zkusil překonat obranu soupeře dlouhým pasem, proti byl asistent rozhodčího, který odmával ofsajd.

87
    Zápas spěje k remízovému výsledku. Pro Pardubice by to byl první bodový zisk od října!

85
    Kalfas spěchal za dlouhým pasem, ale rychleji byl u míče Pešek.

82
    Jakub Kalfas vystřídal Marka Švábíka.

81
    Žlutou kartu za protesty dostal Marek Pešek.

80
    Teď jsou v akci Pardubice, ale Baldrychův centr nikoho nenašel.

79
    Haša z přímého kopu asi o metr přestřelil.

78
    Třinec je nastěhovaný na útočné polovině, ale až k brance se hosté nemohou protlačit.

75
    Delší dobu už jsme neviděli šanci, týmy se mnohem více soustředí na defenzívu.

73
    Na hřišti je cítit důležitost následující dvacetiminutovky. Jeden gól může rozhodnout. Pardubice jsou blízko prvnímu bodovému zisku po mnoha porážkách v řadě.

71
    Fidler se ocitl ve své první šanci, ale k lepšímu zakončení mu scházel krok.

69
    Patrik Fidler vystřídal Tomáše Konvalinu.

68
    Radek Hála vyměnil Michala Jance.

68
    Daniel Kufa nahradil Petra Wojnara.

66
    Velké věci se teď odehrály před Ptáčkovou brankou. Pardubický gólman nejprve v poslední chvíli vyškrábl míč z horního rohu svatyně, poté jej však neudržel. Pomohli mu obránci, ale jen na chvíli, když balon znovu vrátili soupeři. Další ránu vyslal z pěti metrů Švábík, avšak také neuspěl. Následné okupování už domácí ustáli a pořádně si oddechli.

David Záruba

Branky: 32. Hron, 48. Křivka, 90+1. Jiří Růžička – 18. Dedič, 25. Dedič

Karty:   27. Mandutz (PCE), 62. Křivka (PCE), 62. Konvalina (PCE), 81. Pešek (PCE) – 5. Bulawa (TRI), 42. Velner (TRI)

FK Pardubice: Ptáček – Čáp (46. Pešek), Baldrych, Křivka, Mandutz – Knotek, Konvalina (69. Fidler), Hron (70. D. Pánek), Vanžura (46. Strouhal) – Krejčí (88. Jiří Růžička), Vágner
    Náhradníci: Strouhal, D. Pánek, Jiří Růžička, Fidler, Pešek, Klír, Truhlář

FK Třinec: Rohel – Velner, Roman, Bulawa, Janec (68. Hála) – Švábík (82. Kalfas), Voves, Kyselý, Wojnar (68. Kufa) – Dedič (46. Trajkovski), Haša.
    Náhradníci: Trajkovski, Hála, Kufa, Kalfas, Galusik.

Rozhodčí: Vít – Pilný, Šob.