Wacker – Grödig 3:3 (kon.) | Austria – Sturm Graz 1:2 (kon.) | Ried – Rapid 2:5 (kon.)
Wolfsberger – Salzburg 2:0 (kon.)
FK Austria Vídeň
1:2 (0:0)
SK Sturm Graz
Neděle 11.05.2014, 16:30 • Generali-Arena, Vídeň • Rakouská Bundesliga

To je z tohoto on-line přenosu vše, přeji hezký zbytek dne. (18:37:11)

Zajímavé utkání skončilo. Z vítězství se radují hosté, kteří dokázali vsítit dvě branky. Tu první dal v 75. minutě Berič, jenž dokázal zužitkovat přihrávku Kainze. O vyrovnání se postaral v 86. minutě česká hráč Tomáš Jun, jenž vykřesal kapku naděje pro svůj tým. O minutu později ale vrátil hostům vedení Beichler. Minutu před koncem zápasů zahrávala Austria penaltu, avšak Grünwald bránu přestřelil.

90
    Hřiště opuští střelec Berič, zahraje si Weber.

89
    Tým FK Austria Vídeň neproměnil pokutový kop! Grünwald těsně minul levý horní roh Pliquettovy brány!

88
    Penalta pro Austrii! Hadžič zahrál v pokutovém území rukou a domácí tak budou kopat penaltu!

87
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Tak domácí se moc dlouho neradovali, Sturm Graz znovu vede! DANIEL BEICHLER vrácí hostům vedení poté, co dokázal pěknou přihrávku od střídajícího Schmerböcka přetavit v gól.

86
    Austria právě vstřelila branku!
    A máme vyrovnáno! TOMÁŠ JUN srovnává na 1:1 a vykřesává tak naději pro svůj tým, uvidíme, co přinesou následující minuty!

85
    Ze třiceti metrů to zkusil Salamon, Pliquett jeho pokus lapil bez problémů.

83
    Kamara se dostal u penaltového puntíku k míči a vystřelil, trefil ale pouze prostor, kde stál připravený Pliquett!

82
    A teď už je naděje na pohárovou Evropu velmi malá, Grödig totiž otáčí průběh utkání a vede v Innsbrucku 3:2!

81
    Berič mohl zvýšit na 2:0, jenže se mu to nepovedlo! Beichler vybojoval na polovině soupeře míč a pelášil s ním k bráně, kde přihrál Beričovi na místo, ze které dal první branku, tentokrát hostující útočník svatyni Lindnera přestřelil!

79
    Kamara vystřelil, jeho rána ale končí opět mimo, Austrii se krátí čas, zápas bude ještě dramatický.

77
    I hosté střídají, aktivního Djuricina nahrazuje Beichler.

76
    Třetí střídání domácího celku, De Paula opouští hřiště, zahraje si Grünwald.

75
    A hosté se ujímají vedení! Kainz skvěle zatáhl míč a následně přihrál na levou stranu, kde stál úplně osamocený ROBERT BERIČ, který už dokázal míč bez problému dopravit do sítě.

74
    Oba týmy vrhají všechny své síly do útoku, uvidíme, komu se podaří vsítit důležitou branku.

72
    Hra se přelévá ze strany na stranu. Do zakončení se nyní dostal Klem, v poslední moment ale podklouzl a tak jeho střela končí hodně mimo.

70
    Tentokrát to zkusil z dálky Kamara, který nejspíše mířil do pravého horního rohu, cíl ale minul zhruba o dva metry.

Vojtěch Konečný

Branky: 86. Jun – 75. Berič, 87. Beichler

Karty:   8. Dilaver (AUV), 14. Suttner (AUV), 55. Paula (AUV) – 28. Berič (STG), 48. Djuricin (STG), 50. Offenbacher (STG), 67. Madl (STG)

Neproměněná penalta: 89. Grünwald (AUV), mimo

FK Austria Vídeň: Lindner – Suttner (53. Jun), Ortlechner, Rotpuller, Dilaver – Salamon, De Paula (76. Grünwald), Holland, Royer (57. Horvath) – Kamara, Hosiner
    Náhradníci: Grünwald, Hadzikic, Horvath, Jun, Murg, Serbest

SK Sturm Graz: Pliquett – Klem, Vujadinovič, Madl, Todorovski – Kainz, Offenbacher, Hadžič, Schloffer – Djuricin (77. Beichler), Berič (90. Weber)
    Náhradníci: Gratzei, Hölzl, Schmerbock, Schnaderbeck, Weber, Wolf

Rozhodčí: Robert Schörgenhofer – Andreas Witschnigg, Michael Baumann – Christian Dintar

Diváci: 10 122