Cardiff – Chelsea 1:2 (kon.) | Fulham – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Hull City – Everton 0:2 (kon.)
Liverpool – Newcastle 2:1 (kon.) | Manchester City – West Ham 2:0 (kon.) | Norwich – Arsenal 0:2 (kon.)
Southampton – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | Sunderland – Swansea 1:3 (kon.) | Tottenham – Aston Villa 3:0 (kon.)
West Brom – Stoke 1:2 (kon.)
Hull City AFC
0:2 (0:1)
Everton FC
Neděle 11.05.2014, 16:00 • The KC Stadium, Hull • Anglická Premier League

To už je z mé strany vše. Děkuji Vám za pozornost a doufám, že se u zápasů Premier League uvidíme také v příští sezóně! (17:57:14)

Je dobojováno! V utkání vítězí naprosto zaslouženě celek Evertonu, který byl většinu zápasu lepším a fotbalovějším týmem. Fotbalisté Hullu působili, jako by již byli duchem ve Wembley na finále FA Cupu. Skóre utkání otevřel už v 9. minutě McCarthy a hned po rozehrání druhého poločasu zvýšil na konečných 0:2 Romelu Lukaku. Manažer Evertonu Roberto Martínez tak završil svou první sezónu na lavičce klubu nejvyšším bodovým ziskem Karamelek od mistrovské sezóny 1986-87.

Hostující brankář Howard si připsal 3 zásahy.

Domácí brankář McGregor si připsal 2 zásahy.

90+2
    Distin svou malou domů trochu prohnal Howarda, který si musel pospíšit, aby míč odkopl před dobíhajícím soupeřem.

90+1
    Centr Roseniora se stal kořistí brankáře Howarda. Rozhodčí nastaví ještě dvě minuty.

90
    Posledním vystřídaným hráčem zápasu byl Romelu Lukaku, který si vysloužil velký aplaus příznivců Evertonu. Možná hrál za Toffees naposled.

90
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Romelu Lukaku, přichází Lacina Traoré.

88
    Hosté už v závěru trochu povolili v koncentraci, takže se i hráči Hullu dostávají na dostřel Howardovi.

86
    Velmi dobře to udělal Robert Koren, který se na hranici šestnáctky s míčem otočil a pohotově vypálil. Howard jeho jedovatou střelu vyrazil.

85
    Roh rozehrál Huddlestone, který našel hlavu Curtise Daviese, jenž zblízka zamířil vedle. Tohle byla největší šance Tygrů v celém zápase!

84
    Domácí budou zahrávat svůj pátý roh v utkání.

83
    Koren se vřítil do šestnáctky a po souboji s Barrym upadl. O penaltě však nemohla být řeč.

82
    Dnes již sice o mnoho nejde, ale manažer Evertonu Roberto Martínez stále stojí u lajny a povzbuzuje své svěřence.

81
    Běží už poslední desetiminutovka tohoto zápasu, Everton směřuje k poklidnému vítězství.

80
    Po zmíněném rohu se dostal k zakončení Alex Bruce, mířil nad.

79
    Střelu Huddlestona lízl hostující kapitán Jagielka, domácí tak budou zahrávat roh.