Sparta B – Jirny 2:1 (kon.) | Meteor – Převýšov 3:3 (kon.) | Karlovy Vary – Čáslav 4:1 (kon.)

87
    Chvíli po vstřelené brance opouští hru právě Konaté, na jeho místo se staví Jakubov.

86
    Sparta právě vstřelila branku!
    Domácí se radují, chvíli před koncem se znovu dostávají do vedení! Centr Nečase zleva usměrnil do sítě Jiren TIEMOKO KONATÉ – 2:1!

81
    A střídající Nečas ihned připravil skvělou pozici pro Reitera, ten však jeho centr smolně promáchl.

79
    Sýkoru střídá Nečas.

75
    Vorel se nyní zaskvěl proti ráně Marka Kincla!

65
    Dojde ke střídání na straně Sparty, Reiter vymění Závišku.

64
    Dnešnímu zápasu přihlíží 182 diváků.

53
    Za faul na Konatého vidí žlutou kartu hostující Stehlík.

46

45

36
    Jirny právě vstřelily branku!
    Exsparťanský hrdina se nyní prosazuje proti "svým", MAREK KINCL si postavil balon na penaltový puntík a nekompromisní ranou srovnává stav zápasu – 1:1!

35
    Jirny budou kopat penaltu!

26
    Po faulu na Kincl kopal Križan volný přímý kop, svoji ránu ale nasměroval pouze do sparťanské zdi.

19
    Nyní však stáli při Spartě všichni svatí! Na Mbahův centr si naskočil Križan, jeho přesnou hlavičku na poslední chvíli vyškrábl debutant Vorel na břevno!

17
    Sparta vstoupila do tohoto zápasu opravdu po hlavě a v úvodních patnácti minutách jasně diktuje tempo zápasu. Viktorie toho na Strahově zatím příliš nepředvedla.

11
    Vzápětí zde máme také první žlutou kartu, kterou od rozhodčího uviděl zatím jediný střelec zápasu – Konaté.

9
    Ve stejné minutě se probíjel do šance Schick, ale na poslední chvíli jej zablokoval obránce.

Branky: 9. Konaté, 86. Konaté – 36. Kincl (pen.)

Karty:   11. Konaté (SPB) – 53. Stehlík (JIR)

AC Sparta Praha B: Vorel – Krátký, Bederka, Breda, Nový – Záviška (65. Reiter), Karafiát, Hašek ml., Sýkora (79. Nečas) – Konaté (87. Jakubov), Schick.
    Náhradníci: Nguyen – Macháč, Reiter, Čavoš, Nečas, Jakubov, Kerić.

SK Viktorie Jirny: Ducheček – Parys, Obermajer, Stehlík, Mbah T., Kejha, Szabo, Kincl, Vandas, Hájek, Križan
    Náhradníci: Šašek, Grznár, Mbah M., Dubský, Verner, Štěpnička

Rozhodčí: Kalenda – Berka, Severýn