Česko – Itálie 1:0 (kon.)
Česko
1:0 (0:0)
Itálie
Sobota 24.05.2014, 15:30 • Hadzhji Dimitar, Sliven • Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let

To je z mé strany vše, hezký den. (17:19:20)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec zvládli lépe čeští mladíci, kteří porazili favorizovanou Itálii 1:0 a udělali velký krok k postupu na evropský šampionát. Důležité vítězství ale musí svěřenci Pavla Hoftycha potvrdit v dalším dvou zápasech, ve kterých se utkají s Bulharskem a Švédskem. A i tyto duely budou nesmírně těžké.

Utkání s Itálií rozhodla jediná branka, kterou vstřelil v 72. minutě Daniel Holzer. Nutno dodat, že Italové hráli od 8. minuty bez vyloučeného Fabra. Cristante navíc neproměnil pokutový kop.

90+2
    Ale čeští hráči skvěle brání a vypadá to, že se už nic nestane.

90+1
    Italové se ještě tlačí dopředu a snaží se pochopitelně vyrovnat.

90
    Česko střídá. Schicka nahradil Prošek.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Akci Itálie zastavil pomezní rozhodčí, podle kterého byl Valotti v ofsajdu.

88
    Míč poslal do vápna Mašek, ale žádného svého spoluhráče nenašel a stav se tedy nemění.

87
    Rohový kop pro Česko.

85
    Italové už vsadili vše na útočnou kartu a snaží se vyrovnat, ale český výběr dobře brání.

84
    Itálie střídá. Odešel Cristante a zahraje si Valotti.

82
    Žlutou kartu uviděl Pinato.

81
    Málem bylo vyrovnáno! Branku měl na noze Gliozzi, ale Staněk vytasil parádní zákrok a podržel svůj celek!

80
    Dobrou střelou se nyní prezentoval Pinato, ale Staněk byl pozorný a s jeho pokusem si poradil na výbornou.

78
    Italové jdou za vyrovnáním. Po úvodní brance se český celek pouze brání, ale zatím úspěšně a drží tedy těsné vedení o jednu branku, kterou vstřelil Daniel Holzer

76
    I tentokrát ale vše skončilo nepřesnou střelou. Italové se zatím v útočné fázi hodně trápí.

75
    Opět se hraje na polovině českého týmu, který je nyní pod tlakem.

74
    Itálie přidala a nyní se dlouhou držela na polovině českého týmu. Ke střele se nakonec dostal Pinato, ale branku Staňka netrefil.