Nový Zéland – Jihoafr. republika 0:0 (kon.) | Rakousko – Island 1:1 (kon.) | Švýcarsko – Jamajka 1:0 (kon.)
Anglie – Peru 3:0 (kon.) | Španělsko – Bolívie 2:0 (kon.)
Španělsko
2:0 (0:0)
Bolívie
Pátek 30.05.2014, 22:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Reprezentační zápasy

To je ode mne pro dnešek vše. (00:03:43)

A je konec. Po bezbrankovém prvním poločase se domácí do svého soupeře pustili ještě více. V 50. minutě byl ve vápně sražen Javi Martínez a Fernando Torres nařízenou penaltu proměnil. Útočník Chelsea pak měl ještě další dobré šance na změnu skóre, ale neuspěl. Del Bosque vyměnil ve druhé půli některé hráče a jeho proměněná sestava se dočkala dalšího gólu v 84. minutě, když se Andrés Iniesta prošel přes půl hřiště a technickou střelou zpoza vápna nedal Quiñónezovi šanci podruhé. další branka do konce zápasu již nepadla. Mistři světa a Evropy tak vyhráli svůj i svůj druhý zápas v roce 2014.

90+5
    Ještě jedna střela v podání Gerarda Deulofeua. Quiñónez jeho pokus chytá do koše.

90+4
    Brankář Quiñónez se vzdal výkopu a tak jej musí zaskočit Edward Zenteno. Málo vídaná situace na takovéto úrovni.

90+3
    Domácí přímý kop nevyužili, navíc se bude kopat od branky hostů.

90+3
    Souboj dvou desítek na hranici vápna končí sražením té domácí. Hlavní sudí si běží prohlédnout místo přestupku, zda-li se nejedná o další penaltu.

90+3
    Po Morenovi pokračuje ve hře kapitán Iniesta.

90+2
    Domácí již dohrávají utkání. Míč už by nejradši nikomu do konce utkání nepůjčili.

90+1
    Hlavní sudí nastavil ještě 4 minuty.

90+1
    Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Raldés, přichází Edward Zenteno.

90
    Silva vysunul Fàbregase, který těsně před brankářem se jej pokusil pravačkou dloubnout. Quiñónez se vyšponoval jak mohl a míč konečky prstů zastavil.

89
    Domácí vysouvají svoje napadání až k hranici vápna. Busquets byl při napadání úspěšný, Jeho následná střela pouze vyděsila Quiñóneze.

88
    Azpilicueta se po pravé straně nedostal dále než k půlící čáře, tam narazil na odpor. Ale jelikož dokázal míč odrazit od bolivijského obránce, pak bude moci Španělsko vhazovat.

87
    V poměru střel je velký rozdíl. Zatímco domácí stříleli ve 20 případech. Na straně hostů jsou zapsány pouze 2 střelecké pokusy.

86
    I když teď na chvíli dovolili hostům, aby okusili jak to vypadá na jejich polovině. Bolívie toho jak se patří využívá.

85
    A domácí pokračují v náporu.

84
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    ANDRÉS INIESTA si vzal míč a prošel s ním až před pokutové území Bolívie. Jeho technická střela pravačkou skončila přesně za levou tyčí hostující branky.