Španělsko – Bolívie 2:0 (kon.) | Uruguay – Sev. Irsko 1:0 (kon.) | Bosna – Pobř. slonoviny 2:1 (kon.)
Chile – Egypt 3:2 (kon.) | Norsko – Rusko 1:1 (kon.) | Chorvatsko – Mali 2:1 (kon.)
Albánie – Rumunsko 0:1 (kon.) | Portugalsko – Řecko 0:0 (kon.) | Nizozemsko – Ghana 1:0 (kon.)
Itálie – Irsko 0:0 (kon.) | Mexiko – Ekvádor 3:1 (kon.) | Kolumbie – Senegal 2:2 (kon.)
Uruguay
1:0 (0:0)
Severní Irsko
Sobota 31.05.2014, 01:30 • Estadio Centenario, Montevideo • Reprezentační zápasy

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám buď dobrou noc nebo dobré sobotní ráno. (03:33:42)

V uruguayském Montevideu je dohráno, přátelské utkání mezi domácím mužstvem a Severním Irskem rozhodl gólem ze dvaašedesáté minuty střídající útočník Espanyolu Barcelona, Cristian Stuani.

90+4

90+4
    Ne, v tomto utkání se už nic nestane a Uruguay vítězí!

90+3
    Probíhá hromadné stěhování před branku Muslery, dost možná poslední standardku si bere na starost Chris Baird.

90+3
    Uruguay si hlídá vedení a nepouští soupeře do nebezpečných prostorů.

90+2
    Muslera skočil po přízemním centru z levé strany, čímž se výrazně přiblížil čistému kontu a těsnému vítěství nad Severním Irskem.

90+2
    Výsledek zápasu je stále nejasný, k rozehrání přímého kopu se ještě chystá Steven Davis.

90+1
    Nastavený čas je tady, nyní se hosté budou pokoušet už jen o dlouhé nákopy před branku Fernanda Muslery.

90
    Až na konci devadesáté minuty musel zasáhnout brankář Muslera, který snadno chytil střelu z dobrých dvaceti metrů.

90
    Hraje se už poslední minuta regulérní hrací doby, hostům už na srovnání moc času nezbývá.

89
    Daniel Lafferty nejprve neodcentroval, a poté nedovoleně poslal k zemi jednoho z domácích borců. Uruguay je tak opět o malý kousek blíže ke kýženému vítěství.

88
    Jonathan Steele svou přízemní přihrávkou do vápna nikoho nenašel, střídající hráč neměl žádnou podporu spoluhráčů.

87
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Corry Evans, přichází Conor McLaughlin.

87
    Od Maximiliana Pereiry se míč odrazil mimo hřiště, následuje další střídání hostů.

86
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Oliver Norwood, přichází Jonathan Steele.

85
    Debutant v národním týmu se mohl stát hrdinou, Ryan McLaughlin ale z dobré pozice branku přestřelil.

85
    Ti se však místo ohrožení Muslery vrátili až hluboko na vlastní půlku k brankáři Carrollovi.