Španělsko – Bolívie 2:0 (kon.) | Uruguay – Sev. Irsko 1:0 (kon.) | Bosna – Pobř. slonoviny 2:1 (kon.)
Chile – Egypt 3:2 (kon.) | Norsko – Rusko 1:1 (kon.) | Chorvatsko – Mali 2:1 (kon.)
Albánie – Rumunsko 0:1 (kon.) | Portugalsko – Řecko 0:0 (kon.) | Nizozemsko – Ghana 1:0 (kon.)
Itálie – Irsko 0:0 (kon.) | Mexiko – Ekvádor 3:1 (kon.) | Kolumbie – Senegal 2:2 (kon.)
Kolumbie A
2:2 (2:0)
Senegal
Sobota 31.05.2014, 23:00 • Estadio Pedro Bidegaín, Capital Federal, Ciudad de Buenos Aires, Argentina • Reprezentační zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (00:57:05)

Dnešní utkání skončilo spravedlivou remízou 2:2, byť Kolumbie vedla po první půli 2:0. Vstup do druhého poločasu totiž vyšel lépe soupeři, který díky dvěma rychlým brankovým dokázal srovnat skóre a po zbytek zápasu v podstatě ubránit remízu.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Nedorozumění ve finální fázi v podání reprezentantů Kolumbie, míč končí u Dienga, který bude rozehrávat.

87
    Senegalci faulují ve středu hřiště, volný kop pro Kolumbii.

85
    Kolumbie na polovině soupeře, nákop před branku, kde se snaží míč zasáhnout Martínez, zbýval mu tak metr.