Frýdek-Místek – Vlašim 0:2 (kon.) | Most – Bohem. Pr. 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Vltavín 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Pardubice 0:1 (kon.) | Varnsdorf – Zlín 2:1 (kon.) | Sokolov – Karviná 1:3 (kon.)
Č. Budějovice – Třinec 3:0 (kon.) | Žižkov – Táborsko 0:2 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
0:2 (0:0)
FC SILON Táborsko
Sobota 31.05.2014, 16:00 • eFotbal Arena, Praha • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Skončilo nám utkání, ve kterém jsme branky viděli až ve druhé půli. Nejprve se po rohovém kopu v 50. minutě hlavou trefil Javorek a definitivní brankovou tečku přidal v 74. minutě Strnad.
    O dvou postupujících týmech do Gambrinus ligy musí rozhodnout až poslední ligové kolo. Já Vám ze Žižkova děkuji za pozornost a udalšího přenosu na viděnou! (17:54:42)

90+3

90+3
    Musiol se pokusil ještě na konci zápasu přelobovat Holého, branku však netrefil.

90+2
    Hostující Toma si přihrává se svými obránci a čeká na konec tohoto utkání.

90+1
    Nastavují se dvě minuty nad rámec hrací doby.

90+1
    Toma vyřešil malou domů odkopem míče mimo stadion.

90
    Míč se z rohu dostal ke Koukalovi, který střelou ohrozil spíš žižkovský vysílač než branku hostí.

89
    Domácí na konci zápasu získávají ještě rohový kop.

88
    Ciferský hlavou prodloužil míč do rukavic svého brankáře.

87
    Fanoušci domácího celku pomalu opouštějí stadion.

86
    Na Škodu si nedovoleně vyšlápl Musiol. Míč získávají domácí.

85
    Dvojité jesličky nasadil protihráčům Vukadinovič V.

84
    Z nějakých 35 metrů Mareš vyprášil tvrdou střelou rukavice Tomy.

83
    U míče se stále nachází hráči domácích, Škoda se s balonem nemůže dostat do vápna přes zeď obránců.

82
    Volný přímý kop Žižkova poslal Podrázka nepřesně na Koukala.

81
    Autové vhazování se podařilo získat dobrým napadáním domácím.

80
    Dnešní utkání sleduje 921 diváků.

79
    Koukal poslal propagační střelu na Tomu.

78
    Také hosti naposledy střídají. Střelec druhé branky Miroslav Strnad je nahrazen Zbyňkem Musiolem.