Řecko – Nigérie 0:0 (kon.) | Mexiko – Bosna 0:1 (kon.) | Nizozemsko – Wales 2:0 (kon.)
Alžírsko – Rumunsko 2:1 (kon.) | Maďarsko – Albánie 1:0 (kon.) | Itálie – Lucembursko 1:1 (kon.)
Ekvádor – Anglie 2:2 (kon.) | Jamajka – Egypt 2:2 (kon.)
Řecko
0:0 (0:0)
Nigérie
Středa 04.06.2014, 01:00 • PPL Park • Reprezentační zápasy

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám dobrou noc a nebo dobré brzké ráno a těším se u dalších onlajn přenosů, na počtenou. (03:05:48)

A je dobojováno! Ani v druhém poločase jsme se branky nedočkali, i přesto, že na obou stranách byly celkem slušné šance! Tu největší z řeckého pohledu měl asi Samaras, skvělým zákrokem ho ale vychytal Eneyeama. Nigerijci hrozili hlavně v závěru utkání, velkou šanci propásl po standardní situaci Ambrose, jenž nedokázal svou hlavičku přesně umístit. Oba celky se tak rozchází smírně 0:0.

90
    Sudí ještě nastaví dvě minutky nad rámec hrací doby.

90
    Centr z pravé strany si celkem v klidu sebral Kapino. Do konce utkání již nezbývá moc času.

90
    Nigerijci jsou v posledních minutách jasně aktivnějším celkem, pumelenice z hranice vápna v podání Mosese jen o kousek minula branku, to je velká škoda!

88
    Po výborném centru ze standardní situace hlavičkoval na malém vápně osamocený Ambrose, nedokázal ale svůj pokus umístit mezi tři tyče! To byla velká příležitost!

88
    Kousek před vápnem fauloval Samaras, hodně slibná šance pro Nigérii.

85
    I Nigerijci se osmělili k dobré šanci, se střelou Onaziho si ale bravurně poradil Kapino.

82
    Výborně sehraný protiútok Řeků, na jehož konci byl ve vápně zakončující Samaras, toho ale vychytal Eneyeama, ten samý muž si poradil i s následující hlavičkovou dorážkou Mitrogloua! Po delší době nějaký rozruch před brankou!

80
    Další střídání na řecké straně, místo Christodoulopoulos si zahraje Salpingidis.

80
    Dnes poprvé se bude žlutit, za nepříjemný faul vidí žlutou kartu Christodoulopoulos.

80
    Rozeběhla se nám poslední desetiminutovka utkání.

77
    Další změna tentokrát na straně Nigérie, místo Emenikeho si zahraje Nwofor.

76
    Nigerijci jsou na polovině soupeře v držení míče, zatím však nevědí, co nečekaného by na obranu Řeků vymysleli.

74
    A to bylo také poslední, co Fetfatzidis v dnešním utkání stihl. Místo něj si poslední minutky na hřišti užije Samaras.

73
    Tziolisova dlouhá nahrávka do lajny byla pro Fetfatzidise až příliš do tísně, ten se navíc ještě provinil nedovoleným zákrokem.

70
    Do konce mače zbývá něco málo přes dvacet minut, uvidíme, zda-li se jednomu z celků podaří strhnout výhru na svou stranu.

69
    Na druhé straně z nebezpečné pozice pálil John Obi Mikel, střela mu ale příliš nesedla a Kapino tak mohl zůstat chladný.