Bohemians 1905 – Jablonec 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 2:1 (kon.)
Jablonec – Mladá Boleslav 3:2 (11:10 po pen.)
Bohemians Praha 1905
2:1 (0:1)
FC Hradec Králové
Sobota 28.06.2014, 15:30 • Benátky nad Jizerou • Turnaj o pohár města Benátky nad Jizerou

A je dobojováno! V utkání o třetí místo zvítězili Bohemians, kteří otočili skóre ve druhém poločase, když nejprve vyrovnal ve 44. minutě Havel. Poté v 65. minutě strhl vítězství na stranu Pražanů Mikuš. Na Benáteckém turnaji tak končí fotbalisté Hradce na čtvrtém místě, Bohemce patří příčka bronzová. Od půl šesté se utká Mladá Boleslav s Jabloncem o celkové prvenství. (16:59:33)

80
    Rozeběhla se nám poslední minuta utkání. poslední šance na srovnání pro Votroky.

79
    Mikuš vybojoval pro svůj tým standardku připomínající zkrácený roh, to je přesně to, co Bohemians potřebují.

77
    Do konce utkání chybí už jen pár minut, Bohemians kontrolují hru.

75
    Bohemka se i za tohoto stavu snaží útočit, což je velmi sympatické, tentokrát její útok rázně zastavil stoper Rolko.

74
    Z dálky prověřil střelou z voleje brankáře Bohemians Rolko, jeho pokus ale nenadělal moc potíží.

73
    Po střetu s protihráčem zůstal ve vápně Hradce ležet Mikuš, tento šrám ale zpraví malé ošetření.

72
    Bourenane zkusil své štěstí z úhlu, zařízení však netrefil.

70
    Neradova polostřela, polocentr doputoval pouze do rukavic připraveného brankáře. Promrhaná šance.

70
    Šance pro Hradec, Votroci budou zahrávat velmi zajímavou standardní situaci.

68
    Brabec pokazil rozehru Bohemians, vše za něj ale následně napravil Petr Nerad.

67
    Bourenane se ve výskoku k nacentrovanému míči nedostal.

66
    Dalekonosná střela Janouška plachtila pouze nad branku.

65
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Bohemians otáčí vývoj utkání! Z ničeho nic se Pražané dostali do brejku, MATÚŠ MIKUŠ si vyměnil míč se spoluhráčem a poté pod břevno zakončil! Krásná akce Bohemky!

62
    Nebezpečná přízemní střela Sixty se jen o kousek nevešla mezi tři tyče.

61
    Uprostřed hřiště byl faulován Dvořák, v poslední době jsoi zase Hradečtí aktivnější.

60
    Štípek zahrával další roh, svým centrem se snažil najít Rolka, to se mu však nepovedlo.

59
    V podstatě zkrácený roh po jednom z faulů zahrával Štípek, pokusil se překvapit brankáře střelou z úhlu, branku ale netrefil.