Michalovce – Lok. Košice 2:1 (kon.) | Ostrava – Třinec 3:0 (kon.) | Znojmo – Zlín 2:3 (kon.)
Dolný Kubín – Karviná 0:1 (kon.) | Teplice – Žižkov 4:4 (kon.) | Dukla Praha – Varnsdorf 4:0 (kon.)
Liberec – Bohemians 1905 3:3 (kon.) | Jablonec – Pardubice 5:3 (kon.) | Jihlava – Vlašim 3:2 (kon.)
Opava – Žilina 3:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Lombard Pápa 1:1 (kon.) | Trenčín – Slovácko 3:0 (kon.)
Galaţi – Frýdek-Místek 2:3 (kon.) | Met. Doněck – Olomouc 0:2 (kon.) | Liberec – Brøndby 0:2 (kon.)
Senica – Slavia Prah 1:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
3:0 (1:0)
FK Třinec
Sobota 05.07.2014, 10:15 • Stadion Bazaly (hř. č.2) • Přípravný zápas

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou. (11:57:52)

Utkání je u konce a Baník se raduje z výhry 3:0. I ve druhé půli, byl ostravský tým aktivnější a svou převahu potvrdil dalšími dvěma góly. Na 2:0 zvýšil hned po návratu z kabin Baránek a skóre uzavřel v 77. minutě Petrus. Baník Ostrava tak pokračuje ve výsledkově povedené přípravě na novou ligovou sezónu.

90
    Ne, ani z tohoto pokusu nic nebylo.

90
    Ještě jeden rohový kop pro Třinec.

89
    K vidění bylo několik nepřesných přihrávek domácích fotbalistů, k míči a střele se tak dostal Málek, branku Baníku ale netrefil.

88
    Ofsajd Třince, v něm byl Trajkovski.

87
    Rána Kundrátka trefila pouze před ním stojícího obránce.

86
    Petrus byl faulován, uvidíme ještě jeden přímý kop Baníku.

85
    Baník nikam nespěchá a kombinuje na vlastní polovině.

83
    Akce Baníku je zastavena, v ofsajdu se ocitl Petrus.

82
    Kundrátek opět v akci, nyní vybojoval autové vhazování.

80
    Kundrátek na pravé straně ukazuje, že patří k dalším velkým talentům Ostravy. Obešel obránce a přihrávkou našel Šichora, který ale přestřelil.

80
    Z rohu sice nic nebylo, ale Frydrych špatně přenesl hru a vrátil tak míč hostujícímu týmu.

79
    Roh pro hosty.

78
    Třinec bude rozehrávat u půlící čáry.

77
    Baník právě vstřelil branku!
    Rychlá akce po levé straně, Celba svým centrem našel DAVIDA PETRUSE a ten střelou z první potřetí rozvlnil třineckou síť.

75
    Další roh pro Třinec, hlavou odvracel za brankovou čáru Kaša.

Martin Tresa

Branky: 38. Kukec, 48. Baránek, 77. Petrus

FC Baník Ostrava: 1. poločas: Šrom – Sukup, Baránek, Stronati, Holzer – Štěpán, Mensah, Greguš (C), Kukec – Narh, Zapata.
    2. poločas: Pavlenka – Celba, Frydrych, Baránek (60. Kaša), Holzer, Štěpán (65. Kundrátek), Kukec (56. Mensah), Greguš (60. Matěj), Šichor, Byrtus, Narh (60. Petrus).

FK Třinec: 1. poločas: Paleček – Sporysz, Molnár, Malíř, Laura, Čelůstka, Ceplák, Motyčka, Voves, Vomáčka (C), Dedič.
    2. poločas: Rohel – Janec, Voves, Kubáň, Lisický, Hupka, Lukáš, Matoušek, Joukl, Málek, Trajkovski.

Rozhodčí: Pavel Peřina – Jan Machálek, David Kopecký