Táborsko – Most 1:0 (kon.) | Č. Budějovice – Kolín 2:1 (kon.) | Most – Kolín 2:3 (kon.)
Č. Budějovice – Táborsko 0:0 (3:4 po pen.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (0:0)
SK Sparta Kolín
Sobota 05.07.2014, 14:20 • Nová Včelnice • O pohár města Nová Včelnice

Zápas je u konce, Dynamo porazilo Kolín zaslouženě 2:1 a ve finále se utká s Táborskem. Po zápase All stars výběru se o 3. místo poperou Kolín a Most. (15:21:20)

59
    Kolín právě vstřelil branku!
    ABID MUJAGIČ se z penalty nemýlí a dává svému týmu ještě naději.

59
    Tomášek fauloval ve vápně a Kolín bude kopat penaltu.

58
    Trestný kop Hanuše vyrazil brankář Křížek na roh.

56
    Dynamo mělo k dispozici dva rohové kopy, ale branku nevytěžilo ani z jednoho.

51
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jihočeši stvrzují svůj postup do finále turnaje. Z levé strany nacentroval do vápna Chmelo a ZDENĚK LINHART hlavou zvyšuje vedení Dynama.

48
    Řezáč musel ze hry odstoupit, na jeho místě už působí Tomášek.

47
    Na zemi zůstává ležet debutant v černobílém dresu Michal Řezáč a je v péči lékařů.

46
    Dynamo kontroluje hru a má míč na svých kopačkách. Teď posílal do vápna míč Linhart, ale nenašel žádného ze svých spoluhráčů.

44
    Další změna v černobílém dresu, Škodu nahradil Martin Held.

40
    Střídání v českobudějovickém dresu, Wermkeho nahradil Horák.

39
    Ke střele ze dvaceti metrů se dostal Hanuš, ale jeho pokus zablokoval Kalod.

37
    O poločase střídal i Kolín, hřiště opustili Čižinský, Šimkovský, Jelínek, Stejskal, Kabele, Horák a Jurečka, jejich místa obsadili Pechatý, Čížek, Hanuš, Schön, Kučera, Mujagič a Kalaš.

32
    Jihočeši jdou do vedení. Parádní střelou z přímého kopu ze třiceti metrů otevírá skóre DAVID BRUNCLÍK.

31
    Dynamo o poločase vystřídalo, Herzána nahradil Benát, Linhart je na hřišti místo Hory.

31

První poločas je za námi. Dynamo bylo lepším a aktivnějším týmem, ale své šance zatím nevyužívá. Kalod po rohu trefil břevno, Škoda sám před brankářem zklamal. Pokračovat budeme za chviličku.

30

Pavel Kortus ml.

Branky: 32. Brunclík, 51. Linhart – 59. Mujagič (pen.)

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Řezáč (48. Tomášek), Podstavek, Kalod, Hanzlík – Wermke (40. Horák), Hora (31. Linhart), Brunclík, Herzán (31. Benát), Chmelo – Škoda (44. M. Held).
    Náhradníci: Funda, Linhart, Novák, Benát, M. Held, Tomášek, Fryšták, Horák.

SK Sparta Kolín: 1. poločas: Čižinský – Šimkovský, Petrášek, Biško, Nešpor – Kabele, Klapka, Stejskal, Jelínek, Jurečka – Horák. 2. poločas: Pechatý – Čížek, Petrášek, Biško, Nešpor – Mujagič, Kučera, Klapka, Schön, Hanuš – Kalaš.
    Náhradníci: Pechatý, Čížek, Kučera, Mujagič, Kalaš, Schön, Hanuš, Veselý, Holeček.

Rozhodčí: Jech – Novotný, Tesař.