Düsseldorf – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Regensburg – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Vlašim – Louňovice 5:1 (kon.)
SSV Jahn Regensburg
0:1 (0:1)
FC Hradec Králové
Pondělí 14.07.2014, 17:00Přípravný zápas

Je konec, utkání končí jednobrankovým vítězstvím českého týmu Hradce Králové. Ode mě to je pro dnešek vše, za malý moment vám ještě přinesu jméno střelce. Na počtenou. (18:49:35)

90
    Nyní už jistě poslední útok skončil špatným zakončením. Brankář Hradce odkopává od brány.

89
    Hradečtí se nyní museli v obraně hodně snažit, aby neinkasovali, nakonec vše ale končí střelou vedle brány.

88
    Jedna z posledních možností pro domácí, budou zahrávat rohový kop.

85
    Domácí ke konci zápasu přitvrzují a hrají už i trochu na riziko, Hradec se naopak může jen bránit. Uvidíme, jak to nakonec dopadne.

83
    Regensburg se snažil vymyslet kloudnou akci kolem čtverce před Kuciakem. Obrana hostů ale zapracovala dobře a míč měla po chvíli ve svém držení.

80
    Hradec Králové se pár posledních minut viditelně snaží přidat druhou branku, jejich snažení ale většinou na obraně Regensburgu.

77
    Protiútok domácí v poklidu ubránili.

75
    Regensburg se po delší době v útoku dostal i k zakončení, Kuciak byl ale neomylný a navíc vyslal svoje spoluhráče do menšího brejku.

71
    Hosté se ale rychle dokázali dostat zpět za polovinu.

71
    Útočníky Hradce Králové nyní obrana Regensburgu vyhnala až na jejich polovinu.

67
    Stejně tomu bylo i nyní, z útoku Regensburgu je nakonec rychlé přečíslení, které končí přímým kopem, ovšem z veliké vzdálenosti.

65
    Domácí se už nějakých deset minut snaží být aktivnější než Hradec Králové. Ten se ale ve druhém poločase efektivně brání a z útoků Regensburgu spíše těží.

61
    Ten ale úspěch nepřinesl, míč mají v držení domácí.

60
    Hradečtí nyní dobře zahráli útočnou situaci a budou zahrávat rohový kop.

56
    Hradeckým se ale nepodařilo udržet balón v pokutovém území a Regensburg odvrací.

55
    Další faul domácích na, pro ně, špatném místě. Bude totiž následovat přímý kop jen pár metrů za vápnem.