Karviná – Olomouc 1:0 (kon.) | Liberec – Jihlava 1:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:2 (1:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 26.07.2014, 13:00 • Městský stadion, Liberec • Celostátní liga staršího dorostu

90+2
    Konec zápasu. (14:52:50)

90+2
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Šustr, přichází Šimek.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

90
    Hosté mají míč na svých kopačkách a o tři body se zřejmě už obrat nenechají.

89
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Velká a zasloužena radost propukla teď v táboře Jihlavy. RADIM LIŠKA využil zaváhání domácí obrany a po závaru před brankou posílá Vysočinu do vedení – 1:2.

88
    Domácí už raději nevymýšlí a balon posílají rychle a hlavně daleko od vlastní svatyně.

87
    Hráči ve žlutém cítí, že by utkání mohli otočit. Stále se hraje především před brankou Slovanu.

86
    A hosté se mohli dokonce dostat do vedení! Klíma ale z malého vápna branku Liberce přestřeluje.

84
    Liberec zvýšil po inkasované brance aktivitu a snaží se znovu dostat do vedení.

83
    Vysočina byla za svoji aktivitu spravedlivě odměněna v době vyrovnávací branky. Po rychlé akci a přesné přihrávce se prosadil RADIM LIŠKA, který poslal míč do levého rohu – 1:1.

80
    Před námi je posledních deset minut utkání. Blíže ke třem bodům zatím mají Liberečtí, kteří v druhém poločase urputně brání svůj hubený náskok.

79
    Liška to zkusil z dobrých pětadvaceti metrů. Při zakončení ale podklouzl a balon poslal mimo tři tyče.

78
    Liberec nevytěžil nic ani z následného rohu. Pokorný jen vyboxoval mimo pokutové území.

77
    Pospíšil centroval z pravé strany hřiště. V šestnáctce však nikdo v modrém nestál.

75
    Liberec se i nadále musí bránit. Hosté jsou v druhém poločase jasně lepším týmem.

74
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Ločárek, přichází Čermák.