Č. Budějovice – Hr. Králové 6:1 (kon.) | Ostrava – Třinec 1:0 (kon.) | Jihlava – Sparta 1:1 (kon.)
Dukla Praha – Slovácko 0:3 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 3:0 (kon.) | Brno – Znojmo 6:0 (kon.)
Varnsdorf – Příbram 0:0 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Teplice – Táborsko 6:0 (kon.)
Slavia – Liberec 2:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:1 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 28.07.2014, 17:00 • Luční ulice, Plzeň • Juniorská liga

První kolo tedy dopadlo lépe pro hosty z Mladé Boleslavi, kteří ve druhé půli uhájili těsné vedení po brance Kateřiňáka. Druhý poločas už větší množství šancí nenabídl, viktoriáni se snažili vytvořit tlak v závěru utkání, ten ale vedl jen k několika nebezpečným centrům. Hosté mohli pojistit své vedení v 88. minutě díky Klobásovi, jeho ztečovanou ránu ale Adamovič vyrazil mimo svou branku, a skóre už se tak neměnilo.

Pro dnešek je to od z Plzně vše, mějte hezký zbytek týdne. (18:54:33)

90+2

90+2
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Kocourek, přichází Kubelka.

90+1
    Šíša vyváží balon na útočnou polovinu Plzně.

90
    Základní hrací doba již uplynula. Nastavují se 2 minuty.

89
    Po rohovém kopu se dostal k zakončení ještě Lakatoš, branku domácích ale přestřelil.

88
    Klobása se dostal k míči na hranici vápna a navedl si jej na střelu. Jeden z obránců balon ztečoval přímo do horního růžku, Adamovič ale dokázal zasáhnout a vytěsnil míč na roh.

87
    Kratochvíl ale fauloval na útočné polovině.

86
    Černý byl faulován na středu hrací plochy. Balon pro Viktorii.

85
    Po centru z pravé strany se balon několikrát odrazil v nepřehledné situaci ve vápně. Domácí se dožadovali odpískání ruky a nařízení penalty, rozhodčí byl ale jiného názoru.

84
    V posledních minutách převzali iniciativu domácí a snaží se vytvořit nějaký souvislejší tlak, který by mohl vést k vyrovnání.

83
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Kozma, přichází Lacek.

81
    Černý pořádně prověřil brankáře Hankiče z přímého kopu, když na něj vyslal povedenou ránu. Balon sice letěl do středu branky, zato ale pořádně tvrdě.

79
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Tvrzník, přichází Lakatoš.

79
    Kocourek teď stihl odkopnout balon směřující do autu alespoň na útočnou polovinu, tedy do bezpečnější vzdálenosti.

76
    Medveděv teď ukázal své individuální dovednosti, když se zbavil protihráče u rohového praporku a namířil si to do vápna hostů. Tam se po souboji s protihráčem ocitl na zemi, rozhodčí Berka ale nepískal.

74
    Nepřenosti na obou stranách teď trochu škodí tempu utkání.

71
    Hodač se odhodlal ke střele z voleje, balon mu ale sjel a po několika odrazech se dokutálel k Adamovičovi.