Č. Budějovice – Hr. Králové 6:1 (kon.) | Ostrava – Třinec 1:0 (kon.) | Jihlava – Sparta 1:1 (kon.)
Dukla Praha – Slovácko 0:3 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 3:0 (kon.) | Brno – Znojmo 6:0 (kon.)
Varnsdorf – Příbram 0:0 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Teplice – Táborsko 6:0 (kon.)

87
    Na trávníku se už nic podstatného neděje, cílem teplického brankře Lipše zcela jistě bude v závěrečných minutách udržet čistý štít.

83
    Zápas se už pouze dohrává, Teplice vstoupí do nového ročníku Juniorské ligy vítězně.

80
    Teplice právě vstřelily branku!
    LACO TAKÁCS se na hranici pokutového území dostal k míči a zamířil ho přesně k tyči. Šestý teplický gól je tedy na světě.

75
    Zblízka se dokázal po ojedinělé akci ve druhé půli prosadit VÝBORNÝ.

68
    Stále je zaměstnanějším mužem brankář Kudrna, nyní si poradil s několika centry teplických hráčů.

65
    Teplice jsou i nadále aktivnějším mužstvem, po smrtící půlhodince však zatím žádné další góly nepřichází.

61
    Hosté se zvládli ubránit.

60
    Další roh pro teplické fotbalisty.

57
    Po delší době měl práci brankář Lipš, nicméně si dokázal poradit.

54
    Domácí kontrolují průběh zápasu, teď však jeden z jejich hráčů obdržel žlutou kartu.

51
    Nic podstatného se na hrací ploše neděje, Teplice v pohodě hlídají svůj komfortní náskok.

48
    Hned na začátku druhé půle čelili hosté rohovému kopu a úspěšně se ubránili.

46

45
    První poločas skončil. Teplice v něm byly jasně lepším týmem a po zásluze ho vyhrály 4:0.

45+1
    Teplický Stibor inkasoval žlutou kartu.

43
    Tempo zápasu přece jenom opadlo, oba týmy se už těší na poločasovou přestávku.

40
    Domácí se v pohodě ubránili.

39
    Nyní zahrávají hosté rohový kop.

Radek Barkman

Branky: 5. Chukwuma, 18. Chukwuma, 25. Chukwuma, 29. Takács, 75. Výborný, 80. Takács

Karty:   45+1. Stibor (TEP), 54. Laňka (TEP)

FK Teplice: Lipš – Horváth (62. Hynek), Heger, Stibor (83. Procházka), Kodeš, Richter, Laňka (70. Uhlíř), Chukwuma (73.Výborný), Urma, Takács
    FC SILON Táborsko: Kudrna – Dýba (72. Kordyna), J. Jaroš (46. Kluzák), Škarda, Nulíček, Bareš, Sazma, Hadžič, Chirincius, Bouška, Svoboda (81. Balogh)