Č. Budějovice – Hr. Králové 6:1 (kon.) | Ostrava – Třinec 1:0 (kon.) | Jihlava – Sparta 1:1 (kon.)
Dukla Praha – Slovácko 0:3 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 3:0 (kon.) | Brno – Znojmo 6:0 (kon.)
Varnsdorf – Příbram 0:0 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Teplice – Táborsko 6:0 (kon.)

86
    Brankář Dočekal protestoval tak vehementně, až inkasoval žlutou kartu.

84
    Totéž v bledě modrém, tentokrát zastavil zdvižený praporek akci Košaty.

82
    Hostující Havel byl opět záložníky Bohemky vysunut jen do ofsajdu.

81
    Opět šli hráči Jablonce do rychlého brejku, zase však přišla nepřesná přihrávka.

80
    Žemba dohrál, místo něj přišel Kovačevič.

80
    Jablonecký Štemberk opět zaměstnal Dočekala, který tentokrát vyrazil míč na roh pouhou špičkou kopačky.

78
    Hráči Jablonce teď měli velkou šanci, když postupovali ve čtyřech proti jedinému obránci, ale nenahráli si přesně a celou akci pohřbili.

76
    Skwarczek z trestného kopu opět vystřelil nad břevno.

75
    I nadále zůstává kvalita druhého polčoasu výrazně za tím poločasem prvním. O vítězi je rozhodnuto.

72
    Na straně Bohemky pouští Bartek do hry Košatu.

70
    A registrujeme stále častější změny v sestavách obou týmů. Rozkovec v jabloneckém dresu nahrazuje Nováka.

67
    Jabloncem se o poločase prohnala pořádná bouře, možná i proto kvalita fotbalu významně povadla.

64
    Další střídání v domácím dresu, místo Crnkiče přišel Breda.

62
    Velkou šanci na zvýšení náskoku měl jablonecký Gebert. Brankář Dočekal už byl překonaný, ale zastoupil ho na brankové čáře Ibeagha.

60
    Bohemka opět střídá, Žalouda nahradil Koštíř.

56
    Střídání v obou týmech, Jelínek nahradil Havla. Na straně domácích pak Kuhna vystřídal Mihálik.