Sokolov – Táborsko 1:1 (kon.) | Pardubice – Vlašim 1:1 (kon.) | Karviná – Most 1:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Opava 2:3 (kon.) | Zlín – Třinec 0:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:3 (1:0)
Slezský FC Opava
Sobota 02.08.2014, 17:00 • Stovky • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

83
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Na hraně ofsajdu se k míči dostal úplně volný DUŠAN UŠKOVIČ, který propálil Květoně a snižuje.

64
    Opava právě vstřelila branku!
    Ševčík našel z přímého kopu přesně kapitána JOSEFA DVORNÍKA, který hlavou zvyšuje již na rozdíl dvou branek.

58
    Hostům se aktivita v druhé půli vyplácí, Pribula teď musí hodně litoval, že se v pokutovém území neodhodlal ke střele, hosté totiž založili další nebezpečný protiútok, který si vzal na starost PETR ŠEVČÍK, jeho střela levou nohou z hranice šestnáctky skončila přesně u tyče Prepslovy brány.

50
    Po dobré kombinaci na hraně pokutového území se k míči dostal TOMÁŠ ČELŮSTKA, který sám před Prepslem nezaváhal a vyrovnal stav utkání.

45
    Domácí z ničeho nic udeřili v samém závěru poločasu. Na tečovaný centr Mozola si naskočil MARTIN MATÚŠ a hlavou k tyči poslal Frýdek do vedení.

Ondřej Mazur

Branky: 45. Matúš, 83. Uškovič – 50. Čelůstka, 58. Ševčík, 64. Dvorník

Karty:   39. Ďurica (FRM), 64. Žídek (FRM) – 85. Mrázek (OPA), 87. Dvorník (OPA), 90. Mikula (OPA), 90. Metelka (OPA)   90. Ilko (FRM)

Neproměněná penalta: 90. Schaffartzik (OPA), mimo

FK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Uvíra, Žídek, Literák, Ilko, Zapalač, Mozol, Ďurica, Pribula, Matúš
    Náhradníci: Mihalek – Coufal, Soukup, Talián, Vašenda, Gavlák, Uškovič

Slezský FC Opava: Květoň – Vavřík, Pospěch, Horka, Kuzmanovič, Ševčík, Čelůstka, Mikula, Schaffartzik, Metelka, Dvorník
    Náhradníci: Godula – Grussmann, Neubert, Hrabina, Machálek, Svatonský, Mrázek

Rozhodčí: Proske – Pochylý, Caletka