Sokolov – Táborsko 1:1 (kon.) | Pardubice – Vlašim 1:1 (kon.) | Karviná – Most 1:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Opava 2:3 (kon.) | Zlín – Třinec 0:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:3 (1:0)
Slezský FC Opava
Sobota 02.08.2014, 17:00 • Stovky • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

90
    Další žlutou kartu Opavy uviděl Metelka.

90
    Přímý kop se Frýdku nepovedl a unikajícího hráče Opavy fauloval Ilko, za co uviděl po právu červenou kartu.

90
    Mikula dostává žlutou kartu.

90
    Hosté střídají potřetí, Schaffartzika nahrazuje Machálek.

90
    Penaltu ale Schaffartzik kopl nad bránu Prepsla!

88
    Opava bude kopat penaltu! Po velké chybě obrany Frýdku se k míči dostal volný Svatonský, kterého skvěle vychytal Prepsl, ten si přispal výborný zákrok i proti hlavičce Schaffartzika, dobíhajícího Svatonského ale stáhl za dres jeden z domácích hráčů a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu.

87
    Za další zdržování dostává žlutou kartu hostující Dvorník.

85
    Opavský Svatonský nahrazuje na hřišti Vavříka.

85
    Za zdržování uviděl žlutou kartu hostující Mrázek.

83
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Na hraně ofsajdu se k míči dostal úplně volný DUŠAN UŠKOVIČ, který propálil Květoně a snižuje.

79
    Domácí střídají potřetí, hřiště opustil Mozol a nahradil jej Vašenda.

65
    Druhé střídání Frýdku, hřiště opustil Ďurica, kterého nahradil Uškovič.

64
    Opava právě vstřelila branku!
    Ševčík našel z přímého kopu přesně kapitána JOSEFA DVORNÍKA, který hlavou zvyšuje již na rozdíl dvou branek.

64
    Za faul na Mikulu uviděl žlutou kartu domácí Žídek.

63
    První střídání v domácím týmu, hřiště opustil Pribula a nahradil jej Talián.

58
    Hostům se aktivita v druhé půli vyplácí, Pribula teď musí hodně litoval, že se v pokutovém území neodhodlal ke střele, hosté totiž založili další nebezpečný protiútok, který si vzal na starost PETR ŠEVČÍK, jeho střela levou nohou z hranice šestnáctky skončila přesně u tyče Prepslovy brány.

55
    Slezský FC byl blízko vedení v zápase! Skákavý míč v šestnáctce napálil Mrázek a Prepsl míč reflexivně vyrazil na roh.

50
    Po dobré kombinaci na hraně pokutového území se k míči dostal TOMÁŠ ČELŮSTKA, který sám před Prepslem nezaváhal a vyrovnal stav utkání.

45
    Zraněného Kuzmanoviče nahrazuje Mrázek.

45
    Domácí z ničeho nic udeřili v samém závěru poločasu. Na tečovaný centr Mozola si naskočil MARTIN MATÚŠ a hlavou k tyči poslal Frýdek do vedení.

39
    První žlutou kartu utkání uviděl domácí Ďurica.

Ondřej Mazur

Branky: 45. Matúš, 83. Uškovič – 50. Čelůstka, 58. Ševčík, 64. Dvorník

Karty:   39. Ďurica (FRM), 64. Žídek (FRM) – 85. Mrázek (OPA), 87. Dvorník (OPA), 90. Mikula (OPA), 90. Metelka (OPA)   90. Ilko (FRM)

Neproměněná penalta: 90. Schaffartzik (OPA), mimo

FK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Uvíra, Žídek, Literák, Ilko, Zapalač, Mozol, Ďurica, Pribula, Matúš
    Náhradníci: Mihalek – Coufal, Soukup, Talián, Vašenda, Gavlák, Uškovič

Slezský FC Opava: Květoň – Vavřík, Pospěch, Horka, Kuzmanovič, Ševčík, Čelůstka, Mikula, Schaffartzik, Metelka, Dvorník
    Náhradníci: Godula – Grussmann, Neubert, Hrabina, Machálek, Svatonský, Mrázek

Rozhodčí: Proske – Pochylý, Caletka