Ural – Saransk 2:3 (kon.) | Arsenal Tula – Zenit 0:4 (kon.) | CSKA Moskva – Torpedo Moskva 4:1 (kon.)
FK Ural
2:3 (1:2)
FK Mordovija Saransk
Sobota 02.08.2014, 14:30 • Central'nyj, Jekatěrinburg • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:27:42)

Dnešní utkání končí vítězstvím ligového nováčka ze Saransku, který byl zhruba sedmdesát minut lepším týmem. Domácí začali dohánět nepříznivé skóre až poté, kdy Lucenko zvýšil z brejku na 3:1 pro Mordoviji, to již ale bylo pozdě.

90+3

Zákroky gólmana Mordovije Kočenkova – 9.

Zákroky gólmana Uralu Zabolotného – 6.

90+2
    Žlutou kartu dostává Ruslan Nachušev (FK Mordovija Saransk).

90+2
    Střídání v týmu FK Mordovija Saransk: ze hřiště odchází Mitchell Donald, přichází Anton Bober.

90+2
    Hosté před pokutovým územím soupeře, to vše ve druhé minutě nastaveného času. Jarošenko nyní pokazil přihrávku a tím celá akce Uralu končí.

90+1
    Žlutou kartu dostává Oleg Vlasov (FK Mordovija Saransk) za taktický faul na Lungu.

90
    Lungu ztrácí míč před vápnem soupeře, domácím nyní čas velmi rychle letí!

89
    Defenziva Mordovije odkopává na půlící čáru, domácí to musí zkoušet znovu.

88
    Domácím vlil tento gól krev do žil, hosté se musí urputně bránit před vlastním vápnem.
    Konstantin JAROŠENKO - 2 : 3

86
    Ural právě vstřelil branku!
    Tak přece jenom domácím svitla naděje! Po nařízeném volném kopu se k míči, po nacvičeném signálu, dostal na levé straně pokutového území Saransku KONSTANTIN JAROŠENKO, který přesnou střelou překonává Kočenova. Nakonec se zdá, že tam míč ještě někdo z bránících hráčů Mordovije nešťastně tečoval do vlastní branky, ale gól je připsán Jarošenkovi.

86
    Igor Šitov "zajel" ostře do Oganesjana, zasloužená karta.

85
    Pět minut do konce zápasu, domácí to ještě zkouší, ale je v tom hodně patrná křeč a nervozita.

83
    Dorožkin centruje z pravé strany na Jerochina, ten sice dokázal odhlavičkovat, ale daleko vedle branky.

82
    Publikum píská, dnes toho domácí fotbalisté příliš neukázali, pomineme-li velké množství nepřesných centrů a přihrávek a velké trápení v koncovce.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání, o vítězi je již zřejmě rozhodnuto, hosté vedou 3:1 a soustředěným výkonem nedávají domácím šanci na zkorigování výsledku.

Martin Dvořák

Branky: 6. Manučarjan (pen.), 86. Jarošenko – 12. Donald (Vlasov), 45+2. Vlasov, 73. Lucenko (Vlasov)

Karty:   55. Sousa Campos (SNK), 86. Šitov (SNK), 90+1. Vlasov (SNK), 90+2. Nachušev (SNK)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 5:5.
    FK Ural: Zabolotnyj – Chozin, Ottesen, Berger, Dancev – Acevedo (46. Podběrežkin), Jerochin – Manučarjan (36. Oganesjan), Lungu, Jarošenko – Gognijev (75. Dorožkin).
    Náhradníci: Kot, Arapov – Fidler, Sapeta, Dorožkin, Chudin, Ščanicin, Oganesjan, Podběrežkin, Nurov.

FK Mordovija Saransk: Kočenkov – Šitov, Perendija, Vasin, Nachušev – Vlasov, Sousa Campos (70. Dudijev), Donald (90+2. Bober), Ebecilio (59. Niasse) – Lucenko, Le Tallec.
    Náhradníci: Cebanu, Šebanov – Božović, Dudijev, Niasse, Lomić, Bober, Rustem Muchametšin, Sysujev, Ivanov, Markin, Ruslan Muchametšin.

Rozhodčí: Levnikov – Veretěškin, Luněv