Kortrijk – Standard 2:3 (kon.) | Genk – Cercle Brugge 1:1 (kon.) | Charleroi – Westerlo 2:3 (kon.)
Mouscron – Waasland-Beveren 1:0 (kon.)
Sporting Charleroi
2:3 (2:1)
KVC Westerlo
Sobota 02.08.2014, 20:00 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi • Belgická Jupiler Pro League

Já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:55:19)

Zápas je u konce a po velkém obratu se ze tří bodů raduje hostující Westerlo. Vyrovnání přišlo v 56. minutě a postaral se o to svým druhým gólem Aoulad. Rozhodnutí pak přišlo o sedm minut později, když se dorážkou prosadil Gounobgbe. Sledovali jsme opravdu atraktivní zápas, který se divákům musel líbit. Domácí smutní, hosté se radují se svými fanoušky a to je konec tohoto utkání.

90+4

90+3
    Domácí Sebastien Dewaest si chtěl u sudího vymodlit penaltu, jenže dosáhl pouze toho, že dostal žlutou kartu za filmování.

90+2
    Obrovská šance domácích na vyrovnání! Na vysoký centr si vyskočil Rossini, jenže svou prudkou hlavičku nasměroval přesně do rukavic Van Langendoncka.

90+1
    Po pravé straně potáhl Koffi, všiml si nabíhajícího Gounongbeho, jenže před ním domácí obrana na poslední chvíli odkopla na roh.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Ještě jedna žlutá karta pro domácí barvy, dostal ji Francis N'Ganga.

89
    Žlutou kartu dostal hostující Maxime Annys.

89
    Hra je v posledních okamžicích rozkouskovaná a čas plyne, což hostům plně vyhovuje.

87
    Bohužel ani teď se domácí nedočkali vyrovnání, Rossini se uvnitř vápna dopustil faulu.

87
    Po tečované střele z dálky je tu další roh pro Charleroi.

85
    Pozvolna se nám blíží konec utkání a hosté zkušeně drží těsný náskok.

83
    Po centru ale domácí při snaze zakončit překročili pravidla a od své brány tak bude rozehrávat Van Langendonck.

82
    Domácí však pokračovali v útoku a z velké dálky vypálil Kitambala. Van Langendonck měl co dělat, aby míč vyrazil! Další roh.

82
    Další rohový kop domácího celku, centr, mířící na malé vápno, byl obranou odhlavičkován.

80
    Domácí kopali další roh, tentokrát neznamenal pro branku Westerlo žádné ohrožení.

79
    Střídají i hosté, Mohammed Aoulad jde dolů, místo něj nastupuje Jeffrey Rentmeister.

78
    Je zde už zmiňované střídání Charleroi. Odchází Dieumerci Ndongala, závěrečné minuty si zahraje Kalifa Coulibaly.