Sparta – Ostrava 2:0 (kon.) | Příbram – Jablonec 0:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Dukla Praha 0:4 (kon.)
Liberec – Plzeň 6:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Znojmo – Slavia 2:3 (kon.)
Táborsko – Jihlava 2:5 (kon.) | Hr. Králové – Brno 1:0 (kon.) | Třinec – Varnsdorf 4:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
0:4 (0:2)
FK Dukla Praha
Pondělí 04.08.2014, 13:00 • FC Čechie Uhříněves • Juniorská liga

Přeji hezký den a brzy s fotbalem zase na shledanou. (14:59:29)

A je tu konec utkání. FK Dukla Praha vyhrála zaslouženě, protože byla efektivnější než soupeř. Bohemians Praha 1905 sice měli také šance, zejména v prvním poločase, ale nedokázali je proměnit a proto prohráli tak jednoznačným výsledkem.

90

89
    Ani z této situace však nic nevzniklo, domácím se nedaří.

87
    A žlutá karta pro Patrika Tomana, který sestřelil unikajícího Artemuka.

80
    Střídání na obou stranách. Na straně domácích odešel Trnka, přišel Lukáš, na druhé straně odešel Kulikov a přišel Bohánek

79
    A z následného protiútoku se dostal balón k TOMÁŠI VOLEKOVI, který míč propasíroval pod rukama Dočekala a střílí čtvrtý gól.

78
    Košata místo centru zvolil střelu, ta však letěla pouze do náruče Tetoura.

77
    Přímý kop pro Bohemians.

76
    Bohužel zápas ztratil v posledních minutách na tempu a moc šancí k vidění není.

73
    Další střídání klokanů. Odchází Bartek, přichází Nováček Lukáš.

70
    Dvojité střídání hostů, odešel Bezpalec a Bezdička, přišel Zoubek a Volek.

65
    Střídaní Bohemians, přišel Řezníček, odešel Hejno.

64
    Dukla Praha přidává třetí gól, DOMINIK FARKAŠ dostal pěknou přihrávku a přesně zamířil mezi tři tyče.

62
    Další střídání domácích. Odchází Cseh, přichází Koštíř.

54
    A Radek Šírl i odchází ze hřiště, nahrazuje ho Jakub Košata.

53
    Radek Šírl dostává žlutou kartu za protesty po jednom ze sporných zákroků Dukly.

48
    Šance domácích! Bartek utekl po levé straně a nacentroval do vápna, kde balón ve skluzu trefil Hejno, ale brankář hostů skvěle zareagoval a míč chytil.

46

Druhý poločas začne přibližně v 14:00.

Máme za sebou první poločas. Oba týmy působily vyrovnaně, jenže v závěru poločasu se nejdřív Dukle povedla akce, která vedla k prvnímu gólu a poté rozhodčí pískl penaltu po zákroku Dočekala a hosté vstřelili druhou branku.

45

44
    Brankář domácích Dočekal fauloval v pokutovém území a byla z toho penalta, kterou využil LADISLAV VOPAT a dává druhý gól Dukly.

43
    Gólman domácích Petr Dočekal vidí i žlutou kartu

43
    Byla nařízena penalta pro FK Dukla Praha.

42
    Brankář Tetour míč vyboxoval pryč z pokutového území.

41
    Střela Bohemians zdálky byla zblokovaná na rohový kop.

37
    A máme tu první gól zápasu. Dukla hezky zakombinovala před vápnem domácích a následně vymyslela přihrávku na LADISLAVA VOPATA, který střelou k tyči nedal brankáři Dočekalovi šanci.

34
    Další šance domácích z brejku a ke střele se znovu dostal Artemuk, ale ani tentokrát svoji šanci nevyužil.

33
    Bohemians teď zahrozili z brejku, ale brankář Tetour včas vyběhl proti Artemukovi a šanci domácích zneškodnil.

29
    Ale Dukla znovu úspěšně odvrátila míč pryč z vápna.

27
    Roh opět pro domácí.

26
    Velká šance domácích. Hejno se prosmýkl až do šestnáctky, kde však nedokázal překonat gólmana Tetoura.

25
    Rohový kop pro pražské klokany.

21
    Radek Šírl zahrál pěkný centr na zadní tyč, ale obrana Dukly situaci zvládla.

20
    Přímý kop pro Bohemians po faulu na Barteka.

16
    Dukla se teď nastěhovala na půlku klokanů a snaží se kombinovat.

8
    Artemuk zkusil po individuální akci vystřelit, ale jeho střela postrádala razanci.

4
    Další rohový kop pro hosty.

4
    Roh byl odvrácen, ale Dukla zůstává u míče.

3
    První rohový kop utkání zahrává Dukla.

1
    Pražské derby ve 2. kole Juniorské ligy je zahájeno.

1

-2
    Týmy jsou už na hrací ploše, Bohemians v tradiční zelenobílé kombinaci, Dukla má své žlutočervené dresy.

-5
    Uvidíme tedy, jak se bude mančaftům dařit ve vzájemné konfrontaci.

-8
    Jak Bohemians, tak i pražská Dukla v prvním kole propadla. A oba týmy vysoko prohrály.