Sparta – Ostrava 2:0 (kon.) | Příbram – Jablonec 0:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Dukla Praha 0:4 (kon.)
Liberec – Plzeň 6:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Znojmo – Slavia 2:3 (kon.)
Táborsko – Jihlava 2:5 (kon.) | Hr. Králové – Brno 1:0 (kon.) | Třinec – Varnsdorf 4:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
0:4 (0:2)
FK Dukla Praha
Pondělí 04.08.2014, 13:00 • FC Čechie Uhříněves • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Bohemians Praha 1905: Dočekal – Žaloudek, Bartek, Cseh, Hubínek, Trnka, Šírl, Artemuk, Ibeagha, Hejno, Malina
    Náhradníci: Lukáš, Košata, Řezníček, Koštíř, Nováček, Šrámek

FK Dukla Praha: Tetour- Reiter, Brejcha, Bezdička, Bezpalec, Schindler, Toman, Gajecký, Farkaš, Vopat, Kulikov
    Náhradníci: Moravec, Bohánek, Zoubek, Volek, Vávra

Rozhodčí: Berka- Kožár, Štrincl.

-10
    Oba týmy se už připravují v kabině a zápas za chvíli začne.

-8
    Jak Bohemians, tak i pražská Dukla v prvním kole propadla. A oba týmy vysoko prohrály.

-5
    Uvidíme tedy, jak se bude mančaftům dařit ve vzájemné konfrontaci.

-2
    Týmy jsou už na hrací ploše, Bohemians v tradiční zelenobílé kombinaci, Dukla má své žlutočervené dresy.

1

1
    Pražské derby ve 2. kole Juniorské ligy je zahájeno.

3
    První rohový kop utkání zahrává Dukla.

4
    Roh byl odvrácen, ale Dukla zůstává u míče.

4
    Další rohový kop pro hosty.

8
    Artemuk zkusil po individuální akci vystřelit, ale jeho střela postrádala razanci.

16
    Dukla se teď nastěhovala na půlku klokanů a snaží se kombinovat.

20
    Přímý kop pro Bohemians po faulu na Barteka.

21
    Radek Šírl zahrál pěkný centr na zadní tyč, ale obrana Dukly situaci zvládla.

25
    Rohový kop pro pražské klokany.

26
    Velká šance domácích. Hejno se prosmýkl až do šestnáctky, kde však nedokázal překonat gólmana Tetoura.

27
    Roh opět pro domácí.

29
    Ale Dukla znovu úspěšně odvrátila míč pryč z vápna.

33
    Bohemians teď zahrozili z brejku, ale brankář Tetour včas vyběhl proti Artemukovi a šanci domácích zneškodnil.

34
    Další šance domácích z brejku a ke střele se znovu dostal Artemuk, ale ani tentokrát svoji šanci nevyužil.

37
    A máme tu první gól zápasu. Dukla hezky zakombinovala před vápnem domácích a následně vymyslela přihrávku na LADISLAVA VOPATA, který střelou k tyči nedal brankáři Dočekalovi šanci.

41
    Střela Bohemians zdálky byla zblokovaná na rohový kop.

42
    Brankář Tetour míč vyboxoval pryč z pokutového území.

43
    Byla nařízena penalta pro FK Dukla Praha.

43
    Gólman domácích Petr Dočekal vidí i žlutou kartu

44
    Brankář domácích Dočekal fauloval v pokutovém území a byla z toho penalta, kterou využil LADISLAV VOPAT a dává druhý gól Dukly.

45

Máme za sebou první poločas. Oba týmy působily vyrovnaně, jenže v závěru poločasu se nejdřív Dukle povedla akce, která vedla k prvnímu gólu a poté rozhodčí pískl penaltu po zákroku Dočekala a hosté vstřelili druhou branku.

Druhý poločas začne přibližně v 14:00.

46

48
    Šance domácích! Bartek utekl po levé straně a nacentroval do vápna, kde balón ve skluzu trefil Hejno, ale brankář hostů skvěle zareagoval a míč chytil.

53
    Radek Šírl dostává žlutou kartu za protesty po jednom ze sporných zákroků Dukly.

54
    A Radek Šírl i odchází ze hřiště, nahrazuje ho Jakub Košata.

62
    Další střídání domácích. Odchází Cseh, přichází Koštíř.

64
    Dukla Praha přidává třetí gól, DOMINIK FARKAŠ dostal pěknou přihrávku a přesně zamířil mezi tři tyče.

65
    Střídaní Bohemians, přišel Řezníček, odešel Hejno.

70
    Dvojité střídání hostů, odešel Bezpalec a Bezdička, přišel Zoubek a Volek.

73
    Další střídání klokanů. Odchází Bartek, přichází Nováček Lukáš.

76
    Bohužel zápas ztratil v posledních minutách na tempu a moc šancí k vidění není.

77
    Přímý kop pro Bohemians.

78
    Košata místo centru zvolil střelu, ta však letěla pouze do náruče Tetoura.

79
    A z následného protiútoku se dostal balón k TOMÁŠI VOLEKOVI, který míč propasíroval pod rukama Dočekala a střílí čtvrtý gól.

80
    Střídání na obou stranách. Na straně domácích odešel Trnka, přišel Lukáš, na druhé straně odešel Kulikov a přišel Bohánek