Sparta – Ostrava 2:0 (kon.) | Příbram – Jablonec 0:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Dukla Praha 0:4 (kon.)
Liberec – Plzeň 6:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Znojmo – Slavia 2:3 (kon.)
Táborsko – Jihlava 2:5 (kon.) | Hr. Králové – Brno 1:0 (kon.) | Třinec – Varnsdorf 4:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:0 (0:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pondělí 04.08.2014, 15:00 • Městský stadion Mladá Boleslav • Juniorská liga

Je dobojováno. Mladá Boleslav si připisuje další tři body do tabulky, zřejmě zaslouženě, ačkoliv jediná branka padla v 90. minutě, kdy penaltu proměnil Jiří Kateřiňák. Hosté nastoupili s defenzívní taktikou, kterou se jim do puntíku dařilo plnit až do 90. minuty, která se jim dnes stala osudovou. Loučím se s vámi a přeji příjemný zbytek odpoledne! (16:51:34)

90+2

90+1
    Odkop od branky provede Hidajet Hankič, který s rozehrávkou dvakrát nespěchá.

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Jiří KATEŘIŇÁK vystřelil nekompromisně do středu branka a míč rozvlnil síť hostující branky!

90
    Gólman Budějovic je navíc potrestán žlutou kartou.

90
    Penalta! Jeden z domácích hráčů upadl ve vápně a má to na svědomí gólman Fryšták!

89
    Rohový kop pro Mladou Boleslav, možná jedna z posledních příležitostí dnešního odpoledne.

87
    Za protesty dostal žlutou kartu Hidajet Hankič, domácí brankář.

86
    Kateřiňák v dobré pozici mířil jen do středu branky.

85
    Oba týmy mají na vstřelení gólu nějakých pět, šest minut.

83
    Hodač pozdravil Fryštáka dalekonosným, ale slabým pokusem.

82
    Hlavičkující Schertler se ocitl v ofsajdu.

81
    Mladá Boleslav střídá. Hřiště opustil Stanislav Klobása, na jeho místo nastoupil Daniel Kozma.

79
    Žlutou kartou je potrestán Jiří Kateřiňák (MBL).

78
    Ten ale letěl přímo do Fryštákových rukavic.

77
    Pronikající hráč domácích byl faulován, Mladá Boleslav má k dispozici další přímý kop.

75
    Žalostná efektivita domácích. Ani teď v šestnáctce netrefili míč.

73
    Na hřišti se nic světoborného neděje, domácím chybí větší přesnost, hosté se k míči dostávají jen sporadicky.