Břeclav – Kometa jun. 3:0 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 4:3 (1:0 po s.n.) | Skalica – Francie U23 5:4 (1:0 po s.n.)
Trenčín – Havířov 5:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – High1 5:0 (kon.)
Olomouc – Minsk 3:2 (2:0 po s.n.) | Jihlava – Kladno 6:4 (kon.) | Plzeň – K. Vary 0:2 (kon.)
Trnava – Senica 4:6 (kon.) | Poruba 2011 – Osvětim 1:2 (kon.) | Piešťany – Pavlodar 3:2 (kon.)
Nové Zámky – Levice 6:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 3:4 (0:2 po s.n.) | Kadaň – Litoměřice 2:3 (kon.)
Ústí n/L – Chomutov 2:3 (0:1 po s.n.) | Zlín – Třinec 3:6 (kon.) | Znojmo – Pardubice 3:5 (kon.)
Vsetín – Přerov 2:1 (1:0 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
6:4 (3:2, 1:1, 2:1)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 07.08.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Přípravné zápasy

Ode mě je to pro tuto chvíli všechno. S konstatováním, že Dukla Jihlava i ve třetím přípravném zápase zvítězila, když porazila Kladno poměrem 6:4, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (19:58:51)

Utkání je odehráno, z vítězství se raduje Dukla Jihlava. Kladno se sice v první třetině dvakrát dostalo do vedení, ale Dukle se vždy podařilo vyrovnat a po gólu Michala Důrase již svého soka do vedení nepustilo. Ve druhé třetině nejprve zvýšil vedení domácích Adam Zeman, za hosty pak snižoval Jan Látal. Ve třetí třetině dostal pětiminutový trest David Rudovský a domácí využili dlouho přesilovku hned dvakrát. Pět minut před koncem už jen snižoval na konečnýchh 6:4 Jakub Kania.

60:00

59:40
    Po buly před brankou Šťastného se Dukla osvobozuje, prázdnou klec však netrefuje.

59:29
    Tresty:
    Ondřej Malec (JIH) 2+2 minuty za hákování, 10 minut osobní trest za nesportovní chování.
    Tomáš Pitule (KLA) 5 + do konce utkání za sekání.

59:29
    Půlminuty před koncem je tu další šarvátka. Tomáš Pitule najel hodně tvrdě do gólmana Šťastného a ještě jej sekl, což se samozřejmě nelíbilo Ondřeji Malcovi a sudí měli na středovém kruhu co dělat, aby zabránili bitce domácího zlého muže a Davida Růžičky z Kladna.

59:07
    Jiří Kalla byl nyní dvakrát v dobré šanci. Nejprve neuspěl střelou zleva v těsné blízkosti branky Šťastného, poté se neprosadil ani pokusem z druhé strany.

58:08
    Branka Kladenských zůstává opuštěná, domácí si vyzkouší power-play a přesilovku 6 na 4.

58:08
    Marek Prokš (JIH) dostává dvě minuty za faul kolenem.

58:08
    Václav Kolařík se řítil sám na gólmana Šťastného, ale gól se mu nepodařilo dát, protože byl ve finální fázi faulován Markem Prokšem.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:01
    Kladenští hokejisté jsou rázem častěji před Šťastným. Případný další gól by jim nalil nový elán do žil, rázem už byl to bylo jen o jednu branku.

56:36
    Další akci hostů zastavuje postavení mimo hru.

56:06
    Zdeněk Čáp ve středním pásmu zastavil bodyčekem Tomáše Redlicha, takže útok hostujících hráčů neměl dlouhého trvání.

54:58
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Pět minut před koncem ještě kladenští hokejisté dramatizují zápas. Domácí trošku laxně přistoupili před svým gólmanem k bránění, Kania se před brankou dostal k puku a zblízka prostřelil Jiřího Šťastného. Asistence: Michal Gutwald.

54:42
    Dnešní zápas sleduje 689 diváků.

54:11
    V protiútoku viděl Patrik Machač před brankou najíždějícího Antonína Melku, který ale promáchl holí do prázdna.

53:51
    Střelu Důrase od modré neudržel Švihálek ve výstroji a vyrazil jí jen před sebe, dke si kotouč pohlídali beci Kladna.

53:25
    Utkání se pomalu dohrává. I když je do konce ještě šest a půl minuty, zdá se, že je o vítězi zápasu jasno.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 9. Březina (Schejbal), 12. Prokš (Schejbal), 14. Důras (Zeman, Kaláb), 26. Zeman, 48. Březina (Štěpánek), 50. Mikeš (Čachotský) – 2. Melka, 10. Machač (Kalla), 39. Látal (Dalecký), 55. Kania (Gutwald)

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Sáblík) – Zadražil, Kaláb, Briják, Dobrovolný (A), Schejbal, Kolda, Podlipnik, Čáp – Melenovský (A), Štěpánek, Prokš, Březina, Důras, Zeman, Čachotský (C), Kuřítko, Malec, Mikeš, Seman, F. Kadlec. Trenér: Petr Vlk a František Zeman.
    Rytíři Kladno: Chábera (30. Švihálek) – Pojkar, Růžička, Kania, Kolářík, Látal, Gutwald, Bunda – Eberle, Havlíček, Rudovský – Stach, Pitule, Dalecký – Melka, Kalla, Redlich – Mainer, Machač, Strnad. Trenér: Jiří Čelanský.

Rozhodčí: Paulík – Kotlík, Polák