Ermis – Young Boys 0:2 (kon.) | Esbjerg – Chorzów 2:2 (kon.) | Černomorec Oděsa – RNK Split 0:0 (kon.)
FK Krasnodar – Diósgyöri 3:0 (kon.) | Liberec – Astra Giurgiu 2:3 (kon.) | Molde – Zorja Luhansk 1:2 (kon.)
AIK Stockholm – Astana 0:3 (kon.) | Čichura – Neftçi Baku 2:3 (kon.) | Lech Poznaň – Stjarnan 0:0 (kon.)
Rosenborg – Karabükspor 1:1 (kon.) | Kirjat Šmona – Dynamo 1:2 (kon.) | Soligorsk – Waregem 2:2 (kon.)
St. Pölten – Eindhoven 2:3 (kon.) | Kluž – Dinamo Minsk 0:2 (kon.) | Hajduk Split – Karaganda 3:0 (kon.)
Trnava – St. Johnstone 1:1 (kon.) | Atromitos – FK Sarajevo 1:3 (po pr.) | Brøndby – Club Brugge 0:2 (kon.)
Plzeň – Ploiesti 1:4 (kon.) | Asteras – Mohuč 3:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Elfsborg 2:1 (kon.)
Hull City – Trenčín 2:1 (kon.) | Lyon – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Turín – Brommapojkarna 4:0 (kon.)
Aberdeen – Real Sociedad 2:3 (kon.) | Met. Skopje – Omonia Nikósie 0:1 (kon.) | Rio Ave – Göteborg 0:0 (kon.)
Zimbru Kišiněv – Grödig 0:1 (kon.) | Rijeka – Víkingur 4:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:4 (1:3)
FC Petrolul Ploiesti
Čtvrtek 07.08.2014, 20:00 • Doosan Arena, Plzeň • Evropská liga (předkola)

Pro dnešek je to z Plzně všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět někdy u fotbalu z Plzně na shledanou. (21:51:09)

Je konec utkání i účinkování Plzně v letošní sezóně evropských pohárů. Ani třetí český tým ve třetím předkole Evropské ligy nedokázal porazit svého soupeře. Domácí začali utkání dobře, ale po nepovedeném závěru prvního poločasu prohrávali už 1:3, což se ve druhém poločase už jen zvýšilo.

90+3

90+3
    Hosté už kontrolují průběh střetnutí a nyní si zahraje i gólman Peçanha.

90+3
    Kolář fauloval ve středu hřiště Albín, ten se rozhodně nebude rychle zvedat.

90+2
    Dobrá spolupráce Vaňka s Horváthem, první jmenovaný pak z hranice pokutového území pálil mimo.

90+1
    První minuta nastavení je prakticky pryč, Plzeň se nedokáže dostat s míčem alespoň na dostřel branky.

90
    Tři minuty nakonec opravdu sudí Millot nechává hrát nad rámec řádné hrací doby.

90
    Začala poslední minuta druhé půle. Ve druhé půli se budou přidávat maximálně tři minuty.

89
    Tecl s Pilařem se teď nedomluvili a šli oba za míčem. Nebýt skluzu jednoho z hostů, tak by se střetli přímo.

88
    Zajímavá rozehrávka hostů a nakonec se musel činit Matúš Kozáčik. Do jeho náruče míč mířil.

87
    Procházka nedovoleným zákrokem zastavil postupný útok Petrolulu, ten má k dispozici standardní situaci.

85
    Domácí zkouší centry do pokutového území, nyní to byl Limberský, ale ani on nebyl autorem přesnějšího pasu.

84
    Řezník poslal načechraný centr do šestnáctky, přesně k nabíhajícímu Vaňkovi, ale ten zamířil hlavou jen do středu branky.

83
    Střídání v týmu FC Petrolul Ploiesti: ze hřiště odchází Filipe Teixeira, přichází Laurentiu Marinescu.