Zvolen – Košice 2:2 (kon.) | Nitra – Nové Zámky 6:2 (kon.) | SHK Hodonín – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.)
Martin – Pavlodar 1:2 (kon.) | Poprad – Žilina 0:0 (zruš.) | Slavia – Záhřeb 5:0 (kon.)
Třebíč – Francie 1:2 (po s.n.) | Přerov – Prostějov 2:6 (kon.) | Sparta – Eisbären 3:2 (2:1 po s.n.)

59:21
    Záverečná snaha MHC nebola pretavená do zisku aspoň nejakej šance, keď aj Ďatelinkova strela švihom skončila tesne mimo, a tak si Pavlodar pripisuje ďalšie víťazstvo nad slovenským tímom.

58:01
    Marinčania majú posledné dve minúty do konca tretej časti a pravdepodobne aj do konca zápasu, treba však priznať, že v tomto zápase boli menej nebezpeční ako majster Kazachstanu – Pavlodar, ktorý v tomto zápase naďalej predvádza kombinačne lepší a dôraznejší hokej.

57:10
    Pavlodar dal gól!Hostia sa napokon dočkali, Pavlodar vytvoril tlak, domáci nevedeli kde im hlava stojí a odrazený puk sa v trme-vrme dostal k ROBERTOVI HUNOVI, ktorý prekonal Čecha. Asistencia: Michal Grman

56:09
    Menej ako štyri minúty dokonca a Pavlodar útočí. Hosťom neuznal Gašparík ako hlavný rozhodca gól, pre postavenie hráča v bránkovisku.

55:00
    Domáci v plnom počte.

53:47
    Patrik Svitana z dobrej pozície vystrelil, Čech zasiahol skvele lapačkou.

52:56
    Šance pre kazažský tím – 2. min. podrazenie Šugár.

51:15
    Martin sa snaží nakloniť priebeh zápasu na svoju stranu, miestami donúti kiksovať hosťujúci Pavlodar, no stále si mnoho šancí MHC nevypracovalo.

50:15
    Diváci príliš hokejovej krásy v tomto duely nevidia, hoci miestami je tempo vysoké.

48:48
    Vhadzuje sa pred Čechom, hostia dobre kombinujú, vymieňajú si puk no Martin zlepšil obranu a tak už nemajú zverenci slovenského trénera, Júliusa Penzeša, toľko priestoru na streľbu.

47:55
    Teraz ale domáca prvá päťka zovrela hostí v ich obrannom pásme a neboli sme ďaleko od vedúceho gólu MHC.

47:32
    Nesúroda hra domácich, ktorej chýba aj cit pre kombináciu nepomáha priebehu hry. V tretej tretine je často prerušovaná hra.

46:32
    Lukáš Bolf mal solídnu streleckú pozíciu, no namieril to presne do stredu, a tak brankár Čech pohodlne chytil.

45:50
    Pavlodar s piatimi hráčmi hral v plnom počte chvíľu presilovú hru, no nevyťažil z nej nič, a tak opäť vidíme rovnovážny stav.

44:13
    A opäť sa bude hrať 4:4, zbytočný faul 2. min. Lukáš Matejka – za nedovolené bránenie v hre.

43:49
    Martin má k dispozícií početnú výhodu – 2. min. pre hráča Pavlodaru Dominika Reháka – hra so zlomenou hokejkou.

42:30
    Vhadzuje sa pred Čechom, Pavlodar v plnom počte atakuje domáci Martin – Zálešák bekhendom zoči-voči brankárovi MHC nepochodil.

41:41
    Hostia v plnom počte.

40:40
    Markovič a Suja vystrelili v prvej minúte presilovej hry, brankár Pinc predviedol solídne zárkoky. Už lne posledné sekundy početnej výhody.