KRC Genk
0:0 (0:0)
Sporting Lokeren
Pátek 08.08.2014, 20:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas je za námi a ani v druhé půli jsme gól neviděli. Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí, Mboyo mohl v 52. minutě otevřít skóre. Jejich tlak trval i nadále, ale ani tak Genk nedokázal vstřelit branku. Asi 15 minut před koncem se hra začala kouskovat střídáním a to hru celkově zpomalilo natolik, že dále nebylo možno vidět ani mnoho střeleckých pokusů. Hra v tomto tempu skončila. Genk byl sice o trochu lepším týmem, ale i tak se nedá říct, že by byla remíza nezasloužená. KRC Genk – KSC Lokeren tedy 0:0. Ode mě je to dnes vše, přeji příjemný večer a někdy zase na shledanou. (22:28:15)

90+4

90+2
    Okriašvili rozehrával rohový kop, tím sice našel své spoluhráče, ti ale nedokázali míč nasměřovat na bránu.

90
    Zápas se nastaví o tři minuty.

90
    Vanaken byl faulovaný, ale výhodu přímého kopu hosté nevyužili, hned o balón přišli.

87
    Střídání hru výrazně zpomalili, na hřišti nejsou k vidění žádné střelecké pokusy.

84
    Vzápětí provádí svou poslední změnu i hosté, odchází Persoons a na závěrečné minuty vstupuje do hry Mertens.

83
    Přichází druhé střídání domácích, dolů jde Mboyo a nahrazuje ho Cissé.

81
    Persoons zůstává po střetu s Gerkensem ležet ve středovém kruhu, nakonec se zdravotníky kulhá za čáru.

79
    Také Genk střídá, Gerkense do hry pustil Kumordzi.

77
    Vossen dle rozhodčího v hlavičkovém souboji fauloval, to se ale domácímu kapitánovi vůbec nelíbí.

75
    Buffel se pokusil míč propasovat do šestnáctky, to mu nevyšlo, a tak to zkoušel Tshimanga, ale ani k jeho balónu se nedostal nikdo v modrobílém.

72
    Hosté střídají podruhé, pro dnešek dohrál Ansah a do hry se zapojí Dessers

68
    Vossen šel do protiútoku, ale bohužel pro domácí úplně sám, na mohutnou obranu tak nestačil.

66
    Buffel stáhnul k zemi Odoie, který si na zemi chvíli poležel, pak hosté rozehráli na krátko.

65
    Kabasele za svůj faul obdržel žlutou kartu.

64
    Tu zužitkovat nedokázali a do protiútoku mohli vyrazit hosté.

63
    Odoi fauloval a před domácími stojí zajímavá standartka.

61
    Lokeren rozehrával přímý kop asi ze třiceti metrů, centr do šestnáctky domácí moc nevylekal, následné zakončení směřovalo nad Bizotovu branku.