Wiener – Austria 2:2 (kon.) | Rapid – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Ried – Admira 1:1 (kon.)
Rheindorf Altach – Wolfsberger 1:2 (kon.)
SK Rapid Vídeň
1:1 (0:0)
SK Sturm Graz
Sobota 09.08.2014, 19:00 • Ernst Happel Stadion, Vídeň • Rakouská Bundesliga

Dnešní šílený zápas je u konce. Jestli byl první poločas nezajímavý, tak ten druhý nám to plně vynahradil. V úvodu druhé půle se domácí dostali do vedení a dlouho to vypadalo, že uhájí tři body. V průběhu zápasu se ale hra přiostřila, a tak musel rozhodčí rozdat spoustu karet, střelec první branky Robert Berič byl dokonce vyloučen. Domácí za to zaplatili, protože se Sturmu Graz po hloupé chybě v obraně podařilo vyrovnat. Zápase tedy končí remízou 1:1. (21:01:34)

90+6

90+6
    Hofmann poslal míč přímou střelou těsně nad!

90+6
    Rapid bude zahrávat standardní situaci z velmi dobré pozice.

90+5
    Simon Piesinger fauloval Schobesbergera a vidí žlutou kartu.

90+5
    Hosté se snažili dostat míč do vápna, obrana soupeře ale situaci zvládla.

90+4
    Domácí rozehrávají u půlící čáry.

90+3
    Dlouhý nákop hostujícího týmu na polovinu soupeře byl nepřesný, rozehrává brankář Novota.

90+2
    Sturm Graz se snaží zaútočit po levém křídle.

90+1
    Hraje se na polovině Rapidu.

89
    Domácí tým vybojoval rohový kop.

86
    Hosté střídají. Simon Piesinger nahradil Anela Hadžiće.

86
    Behrendt (RVI) dostal žluté napomenutí.

84
    Střídání Rapidu Vídeň. Odešel Dominik Wydra, nahradil ho Deni Alar.

82
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné. Petsos nabídl svou chybou míč hráčům soupeře a protože byl gólman Novota po rozehrávce mimo svou branku, neměl MARCO DJURICIN s vyrovnáním na 1:1 žádný problém.

81
    Žlutou kartu dostal střídající Schobesberger (RVI).

79
    Domácí vystřídali. Odešel Louis Schaub, nahradil ho Philipp Schobesberger.

78
    Sturm Graz měl velkou příležitost! Schmerböck se po dobrém pasu do vápna zjevil sám před Novotou, ten ale jeho gólovou střelu vyrazil!