Bastia – Marseille 3:3 (kon.) | Évian TG – Caen 0:3 (kon.) | Guingamp – Saint-Étienne 0:2 (kon.)
Lille – Méty 0:0 (kon.) | Montpellier – Bordeaux 0:1 (kon.) | Nantes – Lens 1:0 (kon.)
Nice – Toulouse 3:2 (kon.)
SC Bastia
3:3 (1:2)
Olympique Marseille
Sobota 09.08.2014, 21:00 • Stade Armand Cesari, Bastia, Francie • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:53:43)
    Olympique Marseille musí rychle najít schopnou obranu

Je konec, Olympique Marseille ztrácí dobře rozehrané utkání, v němž vedl již 3:1, tím pádem i téměř jisté tři body, kdy domácí dokázali v rozmezí 66. a 73. minuty vyrovnat. Konečný výsledek 3:3 tak přináší oběma týmům spravedlivě po bodu, byť hlavně fanoušci Olympique budou z tohoto závěru hodně zklamáni.

90+3

90+3
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Floyd Ayité, přichází François-Joseph Modesto.

90+2
    A v této pozici může pouze sledovat, jak míč, směřující k bráně Bastie, vyboxovává Aréola mimo pokutové území a domácí mohou naposledy střídat.

90+1
    Marcelo Bielsa již bude mít za chvíli doslova vyšlapanou cestičku sem a tam, před svou střídačkou, nyní, při volném kopu Marseille, šel alespoň do dřepu.

90+1
    Sudí Jaffredo se rozhodl nastavit tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Probíhá již devadesátá minuta tohoto zápasu, Romaric rozehrává volný kop ze středu hrací plochy.
    Olympique Marseille, už je to tři roky, to není hra, to je stále nějaké hledání, vyměnit všechny akcionáře.

88
    Volný kop rozehráli hosté z levé strany, Florian Thauvin to zkusil přímo na bránu, ale míč chytá s přehledem Aréola.

86
    Žlutou kartu dostává Floyd Ayité (SC Bastia) za faul na Gignaca, to vše na vlastní půli.

86
    Hosté kombinují na polovině Bastie, to se, pochopitelně, domácím fanouškům vůbec nelíbí.

85
    Aréola raději v nouzi odkopává do autu, hosté vhazují z levé strany.

83
    Hosté se ale neprosazují, Gignac si sice troufl na trojí přesilu, ale stejně míč ztratil.

81
    Žlutou kartu dostává Brandão (SC Bastia) za faul zezadu na unikajícího Wangu.

81
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Christopher Maboulou, přichází François Kamano.

80
    Poslední desetiminutovka před námi, střela Gignaca, z pravé strany, končí pouze vedle branky Bastie.

79
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Dimitri Payet, přichází Michy Batshuayi.

Martin Dvořák

Branky: 9. Maboulou, 66. Tallo (pen.), 73. Maboulou (Brandão) – 12. Gignac (Mendy), 17. Romaric (vla.), 62. Gignac (pen.)

Karty:   18. Palmieri (BSA), 81. Brandão (BSA), 86. Ayité (BSA) – 63. Mendy (OMA)

SC Bastia: Aréola – Diakité, Squillaci, Romaric, Palmieri – Cahuzac (C), Gillet – Maboulou (81. Kamano), Boudebouz (58. Tallo), Ayité (90+3. Modesto) – Brandão.
    Náhradníci: Leca – Modesto, Tallo, Kone, Peybernes, Achilli, Kamano.

Olympique Marseille: Mandanda (C) – Dja Djedjé, Sparagna (46. Mendes), N'Koulou, Mendy – Imbula Wanga, Morel, Alessandrini (60. A. Ayew) – Thauvin, Payet (79. Batshuayi) – Gignac.
    Náhradníci: Samba – Mendes, Abergel, Cheyrou, A. Ayew, Batshuayi, Porsan-Clemente.

Rozhodčí: Jaffredo – Chevreux, Philippe