Bastia – Marseille 3:3 (kon.) | Évian TG – Caen 0:3 (kon.) | Guingamp – Saint-Étienne 0:2 (kon.)
Lille – Méty 0:0 (kon.) | Montpellier – Bordeaux 0:1 (kon.) | Nantes – Lens 1:0 (kon.)
Nice – Toulouse 3:2 (kon.)
Montpellier HSC
0:1 (0:1)
Girondins Bordeaux
Sobota 09.08.2014, 21:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Máme za sebou zápas prvního kola francouzské Ligue 1. Zvítězil v něm hostující tým Girondins Bordeaux 1:0 brankou, kterou vstřelil v 17. minutě. Až do konce zápasu s emu podařilo hubené vedení udržet, a připisuje si tak první tři body. Děkuji ze sledování a těším se někdy příště na shledanou. (23:01:30)

90+3

90+2
    Tak se ale nestalo, ačkoliv rozhodčí využil novinku, sprej známý z mistrovství světa. Zeď zůstala sice na místě, balon ale letěl mimo.

90+1
    Sané fauloval před vápnem Ribelina. Teď je ten správný okamžik pro to, aby domácí využili první standardní situaci.

90
    Devadesát minuty hry je za námi a domácím už zbývá na vyrovnání jen pár minutek, tedy konkrétně 3 nastavené.

88
    Deplagne se s míčem vydal od postranní čáry až na osu hřiště, jeho střela ale nenadělal brankáři žádný problém a ten ji v pohodě ukryl ve své náruči.

87
    Bordeaux hraje konec zápasu velmi dobře, je usazené na polovině svého soupeře, nikam se nežene a jen drží míč, občas vystřelí.

86
    Nyní se navíc domácí dopustili při napadání faulu a to jsou další ztracen vteřinky, možná i minutky.

84
    Domácí dávají veškeré své síly do útoku, avšak hosté si dávají se všemi rozehrávkami velmi načas a šikovně ak šetří čas, rozhodčímu to zatím nevadí.

82
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Maxime Poundjé, přichází Hadi Sacko.

81
    Z toho nic nevytvořili, ale z následné akce už ano! Na zatočený centr si naskočil Bérigaud a hlavou poslal míč pod břevno, avšak Carrasso výborně zasáhl a míč vytěsnil.

80
    Carrasso chyboval, pustil zdánlivě lehký balon, naštěstí pro hosty mu vypadl směrem mimo bránu, tudíž je z toho jen rohový kop.

79
    Jedna se jim naskytla nyní, avšak centr od pravé postranní čáry byl hodně nepřesný a nabíhající hráči neměli žádnou šanci si ho nějak zpracovat či alespoň vypálit z voleje.

78
    Pokud pomýšlejí domácí fotbalisté na vyrovnání, měli se co nejdříve přesunout na druhou stranu hřiště. Z rychlých brejků se sice skórovat dá, zase tolik možností už ale mít nebudou.

77
    Hosté jsou opět s míčem usazeni na útočné polovině a v poklidu kombinují daleko od obou bran.

76
    Domácí zahrávali standardní situaci, ale jak už je dnes zvykem, bylo to téměř zbytečné, jelikož míč se ke bráně ani nedostal.

75
    Hosté jsou v posledních minutách častěji na míči a tlačí se kupředu, kdežto domácí se spoléhají na rychlé protiútoky.

73
    Obrovská šance domácích na vyrovnání! Carrasso prováhal ten správný moment na chycení míče a ten ho přeskočil. Hned tři fotbalisté Montpellier se snažili dorážet – hlavou, rukou, jeden vystřihl i nůžky, ale nikdo nedokázal dostat míč do brány.

71
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Víctor Montaño, přichází Anthony Ribelin.