Žilina B – Nitra 3:1 (kon.) | Sereď – Dubnica 4:4 (kon.) | Pohronie – Slovan Bratislava U21 1:2 (kon.)
Trebišov – Lok. Košice 0:1 (kon.)
MŠK Žilina B
3:1 (2:0)
FC Nitra
sk Neděle 10.08.2014, 10:30MONACObet liga

Je za nami stretnutie 3. kola DOXXbet ligy v skupine západ medzi MŠK Žilina B – FC Nitra. Domácim sa podarilo využiť domáce prostredie a aj po druhýkrát vyhrávajú pred domácim publikom presvedčivo 3:1. Dá sa povedať, že celý priebeh stretnutia bol v ich réžií. V druhom polčase sme videli kontaktný gól po brejku v 63. minúte, kedy sa presadil Benčík. Po tomto góle hostia akoby zaspali,čo využil Guba v 80. minúte.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok slnečnej nedele. (12:23:06)

90+2

90+1
    Puček mohol pridať 4. gól domácich. Loptu si potiahol do 16-tky, odkiaľ vyslal technickú strelu. Ani tá však nenašla miesto medzi troma žrďami .

90
    Nadstavovať sa budú približne +2 minúty.

90
    Kráľ prešiel za postrannú čiaru a v hre sa pokračuje. Konkrétne vo svojej aktivite pokračuje domáci tím.

89
    Na zemi ostáva ležať Viktor Kráľ. Hra je prerušená, Kráľ potrebuje ošetrenie.

88
    Druhý polčas sa schiľuje k záveru. Domáci ale nekončia a snažia sa ešte o nejaký ten gól. Belova kolmica za obranu bola znovu pridlhá.

87
    Po ľavej strane to skúšal Puček, no aj ten sa rpesvedčil o kvalitách Grmana, ktorý mu nedovolil pokračovať v prieniku.

86
    Na opačnej starne sa z rovnakej pozície prezentoval Kráľ. Tu to bolo o niečo presnejšie no Lé Giang ani v tomto prípade nemal prácu.

85
    Zo strednej vzdialenosti skúšal ohroziť Stránskeho Králik. jeho strela však smerovala pár metrov nad brvno.

84
    Z ihriska odchádza strelec gólu Guba a nahradí ho Jasenovský.

82
    Žilinčania sú stále pri chuti a navyše chystajú striedanie. vyzerá to ta, že sa domácim podarí vybojovať ďalšie tri body na domácej pôde.

80
    MŠK Žilina B dáva gól!
    Nahrávka na DÁVIDA GUBU chvíľu vyzerala ako ofsajdová no nebola. Guba si loptu nechal spadnuť za brániacého Kolmokova a sám vyšprintoval pred gólmana Nitry. Kolmokov sa snažil ešte Gubu stiahnúť na zem, no to sa nepodarilo a Guba si vychutnal bezmocného Stránskeho, čím zvyšuje na 3:1!

79
    Po Ďungelovom faule sa na malý moment dostali na polovičku Žiliny aj hráči Nitry. Nepresnosti donútili hostí odovzdať loptu do moci domáceho celku.

78
    Hrá sa na kopačkách domácich. Posledné minúty je to skôr len vyčkávací futbal. Oba celky čakajú na chybu v obrane súpera, n o tá neprichádza.

77
    Ďuratného pas z vlastnej polovičke končí za pomoci Kolmokova v rukaviciach gólmana hostí.