Švýcarsko – Kanada 1:5 (kon.) | Finsko – Rusko 5:2 (kon.) | Slovensko – Švédsko 1:6 (kon.)

Švédsko právě vstřelilo branku!
    Ze zápasu se pomalu stává švédský střelecký koncert, další branku svého týmu přidává JOEL EK ERIKSSON. Brankář Cibulka jen bezmocně rozhodil rukama. Asistence: Jacob Larsson.
    Jonathan DAVIDSSON - 1:5

47:34
    Švédové bleskově využívají přesilovku zásluhou JONATHANA DAVIDSSONA, který s velkou dávkou štěstí dostal puk za čáru. Švédsko vede už 5:1. Bez asistence.

47:31
    Roman (SVK) jde na dvě minuty, Slováci se budou bránit ve třech.

46:11
    Bondra odchází na trestnou lavici za hákování a přesilovka Slovenska tímto končí.
    Tvrdý faul na Slobodu

41:56
    Ahl (SWE) je za tento zákrok vyloučen do konce utkání! Slovensko si nyní zahraje pětiminutovou přesilovku.
    Oliver KYLINGTON - 1:4

39:47
    Švédský výběr druhou třetinu gólem začal a teď ji gólem také ukončuje. Z trefy se raduje OLIVER KYLINGTON, který stál na konci akce svého týmu a překonal Cibulku. Asistence: Filip Ahl.

36:08
    Lööke (SWE) odchází na dvě minuty za faul kolenem, přesilovka pro domácí.

30:54
    Sloboda (SVK) je vyloučen za držení, jeho mužstvo se bude muset bránit ve čtyřech.
    Joel ERIKSON - 1:3

25:41
    Švédové odskakují na rozdíl dvou branek díky JOELU EK ERIKSSONOVI který chytře překonal domácího Cibulku v brance. Asistence: Carl Grundström.
    Rasmus ASPLUND - 1:2

20:34
    Výborný vstup do druhé třetiny ze strany švédského celku a druhá branka do slovenské sítě! RASMUS ASPLUND přesně zakončil akci svého útoku a dostává Švédy opět do vedení. Asistence: Oliver Kylington.
    Marek HECL - 1:1

16:45
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Dlouhý tlak slovenského celku končí gólem. Domácí pětce se podařilo dokonale rozhodit švédské hráče a po sérii přihrávek a střel se puk dostal až k MARKU HECLOVI, který zametl puk za čáru. Asistence: Vojtěch Zeleňák, Lukáš Žiak.
    Alexander YOUNAN - 0:1

10:44
    Švédové přeci jen zužitkovali svou převahu a jdou do vedení. ALEXANDER YOUNAN dostal pas na modrou čáru a tvrdou ranou, která se ještě otřela o brankovou konstrukci, překonal slovenského brankáře. Asistence: Gabriel Carlsson, Jens Lööke.

04:00
    Lešťan (SVK) si počínal v rozporu s pravidly ve středním pásmu a jde na dvě minuty za nedovolené bránění.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 17. Hecl (Zeleňák, Žiak) – 11. Younan (Carlsson, Lööke), 21. Asplund (Kylington), 26. Eriksson (Grundström), 40. Kylington (Ahl), 48. Davidsson, 52. Eriksson (Larsson)

Slovensko: Cibulka (Húska) – Grman, Vadovič, Hatala, Roman, Zeleňák, Kolesár, Nemec, Šefčík – Horváth, Valent (C), Bondra – Pätoprstý, Sádecký, Lešťan – Andrisík, Hecl, Sloboda – Žiak, Oško, Struška
    Švédsko: Sandström (Werner) – Kylington, G. Carlsson, Younan, L. Carlsson, Alftberg, Léman, Larsson, Kalte – Davidsson, Asplund (C), Magnusson – Lööke, Ölund, Dahlén – Emanuelsson, Erixon, Dahlström – Grundström, Eriksson, Ahl

Rozhodčí: Baluška, Müllner – Šefčík, Junek