Jíloviště – Štěchovice 1:2 (kon.) | Olympia Radotín – Hr. Králové 0:6 (kon.) | Admira Praha – Sokolov 0:0 (15:14 po pen.)
Živanice – Vysoké Mýto 4:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Chrudim – Slavia 1:3 (kon.)
Jablonec n. J. – Vlašim 2:4 (kon.) | Převýšov – Pardubice 0:1 (kon.) | Klatovy – Dobrovice 0:5 (kon.)
Union 2013 – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Kolín – Bohemians 1905 0:3 (kon.) | Rosice – Znojmo 1:3 (kon.)
Kroměříž – Zlín 1:1 (7:8 po pen.) | Třebíč – Brno 0:4 (kon.) | Uničov – Třinec 0:3 (kon.)
Chomutov – Jablonec 0:5 (kon.) | Zábřeh – Karviná 0:2 (kon.) | Brozany – Č. Budějovice 2:6 (kon.)
Hranice – Opava 1:1 (4:5 po pen.)
TJ Jíloviště
1:2 (1:1)
TJ Štěchovice
Středa 13.08.2014, 17:00 • Stadion Jana Nekoly st., Jíloviště • Pohár FAČR

Z dnešního utkání z Jíloviště je to vše, já se s Vámi loučím. U dalších zápasů Štěchovic SPORTU ZDAR. (18:51:11)

Do 3. kola tak tedy postupují Štěchovice, které na svém domácím hřišti vyzvou ligovou Mladou Boleslav.

Nutno také dodat, že se dnešní utkání hrálo ve velmi přátelské atmosféře a také na hřišti, k vidění nebyla ani jedna karta.

Velmi napínavé utkání je u svého konce, postupují Štěchovice. Druhý poločas byl daleko pohlednější než ten první ale viděli jsme pouze jeden gól Laušmana, který byl nakonec rozdílový. Jíloviště si ve druhé půli vypracovali pár dobrých šancí, ale ani jednu z nich neproměnili, obrana hostí ve spolupráci se Sňozíkem působila velmi neprostupně. Celek Štěchovic hrál zkušeně a potvrdil své kvality, druhý poločas odehrál tak, jak bylo proti outsiderovi třeba.

90

90
    Busta ve spolupráci s Baubínem poslali balon mimo vápno.

89
    Domácí Vahala u balonu, nyní je to velmi vyhecované.

88
    Sňozík vyboxoval balon pryč, následně hosté opět odkopávají co nejdál.

88
    Domácí celek hraje velmi aktivně, Štěchovice se mají co bránit.

87
    V. Janoušek se ve vápně provinil útočným faulem, domácí celek vyhnán z vápna a Sňozík s rozehrávkou pochopitelně nespěchá.

86
    Posledních pár minut dnešního zápasu, Jíloviště je zatím ve hře.

84
    Poslední střídání domácích, odešel Josef Rezek a nastoupil Michal Jiráň.

83
    Druhé střídání domácích, odešel Jonáš Moc a nastupuje Michal Štáfek.

82
    Pavlík ses ničím nepáral a odkopl balon co nejdál to jen šlo.

81
    Kočí špatně zpracoval balon a ke střele se dostal Říha, tečovaná střela končí vedle brány.

80
    Baubín vzal akci na sebe a zakončil, balon skončil v lesíku za areálem.

78
    Po zákroku Pecháčka zahrávali hosté jeden z mnoha rohových kopů, po něm se ale provinil jeden z hráčů hrou rukou.

77
    Střídání v domácím celku, ze hry odstoupil Ladislav Obermajer a nastoupil Adam Rezek.

76
    Hostům ani tento stav nestačí, další šanci ubránila obrana domácích.

75
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Štěchovice otáčí dnešní zápas, malé zaváhání domácích hráčů využil VÁCLAV LAUŠMAN, který hlavou uklidil balon do sítě – 1:2!