Brusno - Ondrej – Trnava 1:2 (kon.) | Námestovo – Košice 0:4 (kon.) | Kremnička – Ružomberok 1:0 (kon.)
Stráňavy – R. Sobota 0:0 (odl.) | Raslavice – Spišské Vlachy 0:1 (kon.) | Strážske – Trenčín 0:4 (kon.)
Štrba – Michalovce 0:0 (odl.) | Lučenec – Lipt. Hrádok 2:0 (kon.) | Závažná Poruba – Čadca 1:3 (kon.)
Vyšné Opátske – Podbrezová 0:1 (kon.) | Čaňa – Lok. Košice 1:3 (kon.) | Málinec – Oravské Veselé 2:4 (kon.)
Kysucké Nové Mesto – Tvrdošín 1:5 (kon.) | Šarišské Michaľany – Prešov 2:10 (kon.) | Vrakuňa – Myjava 2:9 (kon.)
Kráľová pri Senci – Žilina 0:1 (kon.) | Pezinok – Dubnica 1:3 (kon.) | Domaniža – Dunajská Streda 0:3 (kon.)
MŠK Kysucké Nové Mesto
1:5 (1:5)
ŠK Tvrdošín
sk Středa 13.08.2014, 16:30 • MŠK Kysucké Nové Mesto (Kysucké Nové Mesto) • Slovenský pohár - Slovnaft cup

90
    Koniec zápasu. (18:20:39)

64
    Striedanie v tíme ŠK Tvrdošín: z ihriska odchádza Janček, prichádza Jendrol.

60
    Žltú kartu dostává Mičiak (MŠK Kysucké Nové Mesto).

59
    Žltú kartu dostává Palider (ŠK Tvrdošín).

54
    Striedanie v tíme ŠK Tvrdošín: z ihriska odchádza Šikyňa, prichádza Juráň.

53
    Žltú kartu dostává Bukový (ŠK Tvrdošín).

51
    Striedanie v tíme ŠK Tvrdošín: z ihriska odchádza Trnovec, prichádza Bukový.

46
    Striedanie v tíme MŠK Kysucké Nové Mesto: z ihriska odchádza Olejko, prichádza Buček.

Po polčase je stav prekvapivo vysoký, domáci tím prehráva už 5:1 a to nás čaká ešte druhý polčas. O víťazovi a postupujúcom je zrejme rozhodnuté po prvom polčase.

46
    Začal sa druhý polčas.

45
    Prvý polčas sa skončil.

43
    ŠK Tvrdošín dáva gól!
    Hostia zvyšujú na 5:1, gól strelil PALIDER, zaznamenal tak svoj druhý presný zásah. Domáca obrana má dnes asi v obrane deň otvorených dverí.

38
    Hostia zvyšujú už na 4:1, gól strelil MILAN SIROTA. Tak, v zápase sa nám roztrhlo vrece z gólmi.

36
    Striedanie v tíme MŠK Kysucké Nové Mesto: z ihriska odchádza Kostelný, prichádza Vavrek.

34
    Striedanie v tíme MŠK Kysucké Nové Mesto: z ihriska odchádza Kopas, prichádza Štefunda.

34
    MŠK Kysucké Nové Mesto dáva gól!
    Domáci sa ale nevzdávajú a krátko na to znižujú na 1:3, keď gól strelil MATÚŠ MOZOL.

33
    Žltú kartu dostává Dreveňák (ŠK Tvrdošín).

23
    Domáci tím zrejme nestíha za hráčmi hostí a v krátkej dobe inkasuje už tretí gól, stav je tak 3:0 pre hostí! Gól strelil RADOMÍR TRNOVEC. Domáci zjavne neveria čo sa to deje.

21
    Krátko po prvom góle pridávajú hostia ďalší gól a dostávajú sa do vedenia 2:0! Gól strelil RÓBERT JENDRIŠEK a hostia sa tak dostávajú do veľkej výhody.