Poprad – Michalovce 11:1 (kon.) | Trnava – SHK Hodonín 2:2 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 1:4 (kon.)
Litvínov – Vladivostok 7:3 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:1 (kon.) | Sparta – Liberec 3:0 (kon.)
Benátky n/J – Litoměřice 2:3 (kon.) | Ženeva – Slavia 0:3 (kon.) | Kladno – Jihlava 1:3 (kon.)
Vsetín – Břeclav 4:3 (1:0 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:3 (kon.)
Děčín – Řisuty 5:4 (kon.) | Pardubice – Olomouc 2:3 (0:1 po s.n.) | Viťaz – HC Slovan 3:2 (2:1 po s.n.)
HC VERVA Litvínov
7:3 (1:0, 2:3, 4:0)
Admiral Vladivostok
Čtvrtek 14.08.2014, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Přípravné zápasy

Domácí ovládli poslední třetinu rozdílem třídy, když soupeř častou fauloval a Litvínov trestal. Trefili se postupně Hanzl, Piroš, Majdan a Písařík a téměř tisícovka diváků vyprovází domácí borce potleskem ve stoje. (19:34:59)

60:00

59:55
    Ovace ve stoje pro domácí celek.

59:40
    Litvínov ještě zkusí zaútočit.

58:40
    Rusové i minutu a půl před koncem létají po ledě a ostřelují Francouze. Kuzmin to teď zkusil od modré, ale rozklek brankáře domácích byl přesný.

58:00
    Ohlášeny poslední 2 minuty utkání.

57:30
    Dnešní kanonádu Litvínova si nenechalo ujít 928 diváků.

56:40
    Vladivostok po delší době v přesilovém tlaku, ale obrana v čele s Francouzem je nyní skálopevná.

55:55
    Pavelka vyloučen na 2 minuty za hákování.

54:48
    Lisin se pokusil schovat střelu z pravého kruhu za obránce, ale Pavlík ji stihl tečovat a ta končí mimo tyče.

53:26
    Sklenička a Barbačev vyloučení na 2 minuty za hrubost.

Litvínov právě vstřelil branku!
    Parádní střelou mezi beton a vyrážečku se trefuje také PAVEL PÍSAŘÍK. Asistence: Lukáš Válek, František Gerhát.

49:41
    Kuzmin vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

49:23
    Podšindjalov vyloučen na 2 minuty za sekání.

49:15
    Domácí hrají v signalizované výhodě. Celek z východu nezvládá kanonádu žlutočerných.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 9. Hübl (Lukeš, Sklenička), 24. Hübl (Jánský, Gula), 35. Jánský (Hübl, Lukeš), 45. Hanzl (Pavelka), 47. Piroš (Hanzl, Trávníček), 47. Majdan (Šrámek, Kasal), 50. Písařík (Válek, Gerhát) – 35. Groškov (Zubov, Lisin), 36. Kuzmin (Li), 40. Lisin (Zubov)

HC VERVA Litvínov: Francouz (Horák) – Kubát, Pavlík – Gula, Kasal – Baránek, Pavelka – Sklenička – Lukeš, Hübl, Jánský – Trávníček, Hanzl, Šrámek – Jurčík, Piroš, Majdan – Gerhát, Válek, Písařík
    Admiral Vladivostok: Nalimov 28. Stelmark – Kolář, Naumenkov, Lisin, Zubov, Volodin, Sokolov, Gorošanski, Makarov, Krasovski, Li, Podšindjalov, Gynge, Kuzněcov, Kuzmin, Barbačev, Nazarov, Osipov, Davidov, Pyet

Rozhodčí: Turčan – Rozlílek, Petružálek