Chomutov – HC Plzeň 3:5 (kon.) | K. Vary – Č. Budějovice 2:3 (0:2 po s.n.) | Kölner Haie – Chomutov 3:5 (kon.)
Č. Budějovice – HC Plzeň 3:2 (kon.) | K. Vary – Kölner Haie 4:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Kölner Haie
Pátek 15.08.2014, 17:05 • SD ARÉNA • O pohár statutárního města Chomutov

První dvě třetiny patřily jednoznačně hokejistům z česého lázeňského města. Energie byla jak fyzicky, tak i technicky prostě lepší. V poslední třetině se hosté z německého Kolína nad Rýnem zvedli, ale stav utkání nedokázali ani jednou zkorigovat, ba naopak ještě před koncem inkasovali. Zasloužené vítězství pro tým HC Energie Karlovy Vary. To je pro dnešek vše, nashledanou! (19:10:11)

Nejlepší hráči zápasu:

Za tým Kölner Haie Dominik Bokk

Za tým HC Energie Karlovy Vary Miloslav Fuksa.

45:00

44:48
    Dominik Šedivý ještě před koncem půjde na lavici hanby. Odsedí si jednu minutu za podražení.

44:26
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Zřejmě je rozhodnuto! PETR ŠTAIF vystřelil švihem od modré a puk nakonec zastavila až síť Rinnishovy branky. Asistence: Radek Prošek, Martin Slabý.

43:30

42:30
    Aichinger si odsedí jednu minutu za úder loktem.

42:15
    Hra se teď již delší dobu přelévá ze strany na stranu. Hraje se celkem živý hokej.

40:49

39:49
    Karlovarský Klejna bude vyloučen na minutu za hrubost.

36:44
    Brankář Fuksa byl na chvíli lehce otřesen po tom, co do něho bez úmyslu najel Nikita Aleksandrov. Bude však v pořádku a v brance zůstane.

36:15
    Karlovy Vary se usadily v útočném pásmu.

34:51

33:51
    Detzald vyloučen na minutu za sekání.

32:34

31:34
    Jiří Nídl je vyloučen na jednu minutu za podražení.

31:10
    Nikita Alexandrov si troufl na sólo, které se mu nakonec povedlo a dostal se do výborné pozice k zakončení! Brankář Fuksa však kotouč vyrazil lapačkou mimo hřiště.

31:07

30:07
    Domácí Štaif si odsedí jednu minutu za nedovolené bránění.

Daniel Pavlík

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 3. Prošek (Bečka, Štaif), 11. Bečka, 25. Šedivý, 45. Štaif (Prošek, Slabý) – 23. Atting (Kosienski)

HC Energie Karlovy Vary: Fuksa – Bečka, Benáth, Černý, Doubek, Habr, Halaberštát, Hoang, Holub, Kalla, Kellner, Klejna, Koco, Maydl, Nídl, Prošek, Přibyl, Ptáček, Slabý, Šedivý, Šetek, Šik, Štaif, Šťastný.
    Kölner Haie: Rennich (20. Söhlke)– Sennhenn, Eis, Möser, Aichinger, Beck, Lorenz, Detzald, Bokk, Schaff, Deutzmann, Kosienski, Kiderwicz, Lobach, Stähle, Horschel, Olschewski, Strom, Fleischer, Alexandrov, Atting.