1:3 (1:3)
Chelsea FC
Pondělí 18.08.2014, 21:00 • Turf Moor, Burnley • Anglická Premier League

Tímto se s Vámi loučím a děkuji za pozornost. (22:55:46)

Dnešní utkání je u konce. Chelsea dokázala splnit úlohu favorita a i přesto, že prohrávala o jednu branku, tak zvítězila hladce 3:1. Burnley dnes nepodalo vůbec špatný výkon, když bojovalo až do závěrečných minut, ale nakonec to na bodový zisk nestačilo. Chelsea se tedy po prvním kole dostává do čela tabulky.

90+3

90+3
    Hosté dohrávají utkání na vlastní polovině.

90+2
    Chelsea má míč pod kontrolou a kombinuje na středu hřiště. Domácí ale napadají a ještě se chtějí o něco pokusit.

90+1
    Nad rámec utkání budou nastaveny tři minuty.

89
    Drogba si dokázal v běhu zpracovat dlouhou přihrávku a následně i vystřelit. Míč ale poslal vedle pravé tyče.

88
    Na levé straně se probojoval k míči Sordell a odcentroval do vápna, kde se k míči dostal bez problémů Courtois.

87
    Sordell na útočné polovině úplně zbytečně dohrál Terryho a dostává žlutou kartu.

85
    Sordell si nabíhal za obranu Chelsea, ale nakonec se k dlouhé přihrávce nedostal. Míč skončil v zámezí a bude se kopat od branky Courtoise.
    Didier Drogba je zpět

84
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Eden Hazard, přichází Didier Drogba.

83
    U postranní lajny se připravuje na střídání Didier Drogba.

82
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Danny Ings, přichází Marvin Sordell.

82
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Oscar, přichází John Obi Mikel.

80
    Burnley se ve druhém poločase stále snaží najít skulinku v obraně Chelsea, ale ta tam stále není. Londýnský klub v poklidu směřuje za vítězstvím.

78
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází André Schürrle, přichází Willian.

77
    Chelsea v posledních minutách nevyvíjí žádnou útočnou aktivitu. Burnley se drží častěji u míče.

Jan Šlapáček

Branky: 14. Arfield (Taylor) – 17. D. Costa, 21. Schürrle (Fàbregas), 34. Ivanović (Fàbregas)

Karty:   87. Sordell (BLY) – 31. D. Costa (CHE)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:4.
    Burnley FC: Heaton – Trippier, Duff, Shackell (C), Mee – Taylor (70. Kightly), Marney, Jones, Arfield – Ings (82. Sordell) – Jutkiewicz (70. Barnes).
    Náhradníci: Gilks – Long, Dummigan, Wallace, Kightly, Sordell, Barnes.

Chelsea FC: Courtois – Ivanović, Cahill, Terry (C), Azpilicueta – Fàbregas, Matić – Schürrle (78. Willian), Oscar (82. Mikel), E. Hazard (84. Drogba) – D. Costa.
    Náhradníci: Čech – Luís, K. Zouma, Mikel, Willian, Torres, Drogba.

Rozhodčí: Oliver – Burt, Cann