Arouca – Estoril 1:1 (kon.)
FC Arouca
1:1 (1:1)
GD Estoril Praia
Pondělí 18.08.2014, 21:00 • Estádio Municipal de Arouca, Arouca • Portugalská Primeira Liga

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (22:52:56)

Druhá půle je za námi. Branku jsme v ní neviděli a tak po 90 minutách je skóre nerozhodné 1-1, které se zrodilo již v první půli. To se nejprve prosadili domácí, když byl v útoku důrazný Pintassilgo. Hostům nějakou dobu trvalo než se vzpamatovali, ale nakonec se prosadil Kuca, který ve 32. minutě vyrovnal na konečných 1-1.

90+5

90+5
    Artur vybojoval roh, a to již vypadá pro Aroucu velmi dobře.

90+4
    Kvůli ošetření se bude nastavovat o něco málo více.

90+3
    Na hřiště musela i nosítka. Babanco pro dnešek možná dohrál.

90+2
    Babanco skákal do míče Ruiem Sampaiem. Ten jej zřejmě kolenem zasáhl do stehna. Hostující hráč zůstává s bolestivou grimasou na trávníku.

90+1
    Hlavní sudí nastavil 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Sebá při hlavičce trefil ruku kapitána Miguela Oliveiry. Hlavní sudí to vyhodnotil jako povolené hrání. Hrát tedy může Goicoechea .

90
    Začala poslední minuta druhé půle. Za chvíli se začne nastavovat.

89
    Na fauly je to v této chvíli 11-11. Na žluté karty: 2-2, na branky 1-1.

88
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází João Pedro Galvão, přichází Arthuro.

87
    Monteiro se hned zapojil do bránění a měl co dělat, aby Bruna Lopese zbavil míče. Nakonec se mu to povedlo.

87
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Pintassilgo, přichází Monteiro.

86
    João Pedro Galvão přišel do souboje s Ivánem pozdě a málem dostal žlutou kartu.

85
    U míče Sebá a Babanco. Druhý jmenovaný poslal míč na branku domácích, ale trefil přesně prostor, kde stál Goicoechea.

85
    Přímý volný kop pro Estoril z dobrých 35 metrů.

84
    Arouca se snaží držet míč co nejdále od své branky. Zatím ji to jde poměrně zdatně.