Tachov – Táborsko 1:3 (kon.) | Domažlice – Dukla Praha 3:1 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
3:1 (0:0)
FK Dukla Praha
Středa 20.08.2014, 17:00Pohár FAČR

V Domažlicích zavládla obrovská eufórie. Domácí Jiskra, která je účastníkem ČFL – tedy třetí nejvyšší soutěže, poráží před 1296 diváky prvoligovou Duklu Praha 3:1. Vše podstatné se dělo až ve druhém poločase. Nadšeně bojující domácí nejprve poslal do vedení z penalty Petr Mužík. V 69. minutě navíc po standardce hlavou zvýšil Braun, a když se v 88. minutě trefil i Došlý, bylo jasné, že Domažlice si již nenechají postup vzít. Za Duklu až v nastavení pouze korigoval Marek Hanousek. Jiskra Domažlice tak senzačně postupuje to 3. kola Poháru FAČR. (19:01:38)

90+3

90+2
    Právě Hanousek po rozehrávce ze středového kruhu fauloval Mužíka a obdržel žlutou kartu.

90+1
    Dukla právě vstřelila branku!
    Po rohu Jakuba Mareše se již v nastavení trefuje MAREK HANOUSEK. Dukla tak v závěru utkání dosáhla alespoň čestného úspěchu.

88
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Dukla dnes v Domažlicích prohraje a navíc si odveze minimálně třígólový příděl! PETR DOŠLÝ vybojoval na levé straně šestnáctky míč, prošel až před bránu a překonal bezmocného Filipa Radu – 3:0!

84
    Mohlo být hotovo! Mužík dostal míč od Leitla na penaltový puntík, ale obránci Dukly se k němu rychle seběhli a domácí kapitán pod tlakem minul bránu.

Dnešní utkání sleduje 1296 diváků.

80
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Bárta, přichází Adam Beránek.

77
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Hrdlička, přichází Špírek.

76
    Střídání Dukly bylo trochu zmatené, jelikož Kluk nejprve netušil, že má ze hřiště odejít právě on. Celou scénu okomentoval Jakub Mareš a inkasoval za to žlutou kartu.

76
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Kluk, přichází Bidje Manzia.

73
    Dukla se vehementně žene za snížením. Jakub Mareš napřáhl ze 30 metrů a míč směřující pod břevno vytáhl na roh Švihořík.

72
    Žlutou kartu dostává Martin Hrubý (Jiskra Domažlice).

69
    A je to 2:0 pro Jisku! Domácí Petr Mužík rozehrál trestný kop na hlavu MILANA BRAUNA, který domácí zase více přiblížil k postupu.